Elite World’den nostaljik gazino konsepti

Son Güncelleme Tarihi

Elite World Hotels’in bu yıl ilkini gerçekleştirdiği “Elite World Gazino” başta turizm sektörü olmak üzere iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini bir araya getirirken açılış konuşmasını yapan Elite World Hotels Genel Müdürü Ünsal Şınık, hizmete açılacak üç yeni otel yatırımından bahsetti.

Elite World Europe’ta 18 Ekim Çarşamba akşamı gerçekleşen geceye iş ve cemiyet hayatından 500’ü aşkın konuk katıldı. Organizasyon ünlü tiyatrocu Yosi Mizrahi’nin eğlenceli sunumuyla başladı.

NOSTALJİK KONSEPT ESKİ GAZİNOLARI YAŞATTI

Zincirin yeni oteli Elite World Europe’ta düzenlenen organizasyonda gazino gecelerinin en zengin repertuarına sahip isimlerinden Mustafa Keser sahne aldı. Konuklar Keser’in şarkılarıyla müzik ziyafeti yaşadı. Asena, Ahmet Selçuk İlkan gibi isimlerin yanı sıra sanatçı Ayhan Aşan’da sesi ve güçlü yorumuyla geceye renk katan diğer isimlerden oldu. Dekorundan ikramlarına kadar her şeyin 70’li ve 80’li yılların gazino konseptine uygun olarak tasarlandığı gecede, konuklar nostaljik anlar yaşadı.

“YATIRIMLARA DEVAM, HEDEF GLOBAL ZİNCİR OLMAK”

Gecenin açılış konuşmasını yapan Elite World Hotels Genel Müdürü Ünsal Şınık, önümüzdeki 3 yıl içerisinde hizmete açılacak 3 yeni otel yatırımını paylaştı. İstanbul Maltepe’de açılacak olan Elite World Asia, Sapanca’nın en büyük oteli olarak geçtiğimiz aylarda temeli atılan Elite World Sapanca ve zincirin yurt dışındaki ilk yatırımı olan 700 odalı Elite World St. Petersburg otelleri hakkında bilgi veren Şınık, global bir zincir olma yolunda ilerlediklerini, yurt dışı yatırımların artacağını belirtti.

ELİTE WORLD’DEN 4 KONUĞA 4 ÖDÜL

Elite World Gazino gecesine katılanlar arasında bir de yarışma yapıldı. Sosyal medya üzerinden gerçekleşen yarışmaya katılanlar arasından birinci talihli Elite World Marmaris Hotel’de gidiş dönüş uçak bileti dahil 2 kişilik 1 hafta tatil kazandı. İkinci olan davetli Elite World Hotels’in mevcut 6 otelindeki Fit Life Spa ve Sağlık Merkezi’nden 1 yıllık üyelik, üçüncü olan davetli 6 aylık üyelik, dördüncü talihli ise Elite World Europe’ta bir hafta sonu konaklama ve Spa kullanımı ödülü kazandı.