Emirates’ten 15 milyon dolarlık reklam filmi

Havayolu sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Emirates, dünya çapında 15 milyon dolarlık bir reklam kampanyası başlattı. Hem küresel uçuş ağı ile uçak içi ürünlerini hem de merkez Dubai’yi bu reklam filmiyle tanıtıyor.

Queen’in ikonik parçası ‘Don’t stop me now’ ile hareketli ve eğlenceli bir çalışma ortaya koyan Emirates, reklam spotunda başlıca uçuş noktaları ve uçak içi özellikleri arasında kesintisiz geçişler yaparak “resim içinde resim” gösteren görsel bir hikâye anlatımını anımsatan akılcı bir kamera çekiminden yararlanıyor. Ödüllü yönetmen Vaughan Arnell tarafından çekilen reklam filmi Emirates’in dünyayı Dubai aracılığıyla nasıl birbirine bağladığını anlatarak Dubai’de sona eriyor.

DÜNYAYI DUBAİ ÜZERİNDEN BİRBİRİNE BAĞLIYOR

Emirates Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Boutros Boutros yeni reklam kampanyası ile ilgili yaptığı açıklamada Emirates ve Dubai’nin her zaman ayrılamaz şekilde birbirine bağlı olduğunu belirtirken “Her gün Emirates, Dubai’yi dünyaya bağlayan ve dünyayı Dubai üzerinden birbirine bağlayan 500’ün üzerinde uçuş gerçekleştiriyor. Emirates, ilk günden itibaren gururla ve düzenli bir şekilde merkezimizin tanıtımını yapmakta. Dubai, birinci sınıf havaalanımızda harika bir seyahat deneyimi sunuyor ayrıca şehir, uluslararası ziyaretçilere yeni ilgi çekici noktalar ve destekleyici altyapılar sunmak üzere kesintisiz olarak yapılan yatırımlar ile başta gelen dünya destinasyonlarından biri oldu” dedi.

HAREKETE GEÇİRMEK İÇİN QUEEN’İ SEÇTİK

Butros konuşmasının devamında “Emirates olarak, insanların seyahat etmek ve dünyayı deneyimlemek için güçlü bir arzuya sahip olduğuna inanıyoruz. İnsanlar, ilham almak, keşfetmek ve eğlenmek isterler. İşte bu nedenle biz de insanlara seyahat etmenin heyecanını hatırlatmak için Queen şarkısını ve hem harekete geçiren hem de enerjik olan yaratıcı bir yaklaşımı kullanmayı seçtik” dedi.