Avrupa’dan 10 ödülle döndü!

iki design group Yönetici Ortağı Y. Mim. Murat Kader

iki design group, gayrimenkul sektörünün ‘oscarları’ olarak bilinen International Property Awards’da 3 farklı projesiyle toplamda 10 ödül kazandı. Ödüllerle ilgili konuşan iki design group Yönetici Ortağı Y. Mim. Murat Kader, “Ülkemiz gayrimenkul ve inşaat sektörü Avrupa’da dikkat çekici atılımları ile başarı sağlıyor, bizler de bu girişimlerin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Bu yıl 26’ncısı gerçekleştirilen International Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) geçtiğimiz yıl “Dünyanın En İyisi Ödülü”nün sahibi olan iki design group, yine organizasyona damgasını vurdu.

26 Ekim 2017 tarihinde Londra Royal Lancaster Otel’de yapılan gala gecesinde farklı disiplinlerden bir araya gelen 70 kişilik uluslararası jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda, iki design group, 3 farklı projesiyle toplam 10 ödüle layık görüldü. Bayramoğlu Karma Kullanım Projesi, Kadıköy Karma Kullanım Projesi ve Üsküdar Karma Kullanım Projesi ile topladığı ödüller iki design group Yönetici Ortağı Y. Mim. Murat Kader’e takdim edildi.

AVRUPA’DA DİKKAT ÇEKİYORUZ

Murat Kader, “Projelerimizin uluslararası arenada başarılarını kanıtlamış olması gurur verici” açıklamasını yaparken aldığı ödüllerle ile ilgili ise şunları söyledi: “Bu sene yarışmaya giden projelerimizin hepsi yepyeni ve genellikle de karma kullanımlı projeler. Kalabalık bir kadro ile büyük bir emek harcayarak tasarladığımız projelerimizin bu yıl da ödüllendirilmesi ve uluslararası arenada başarılarını şimdiden kanıtlamış olması gurur verici. Ülkemiz gayrimenkul ve inşaat sektörü Avrupa’da dikkat çekici atılımları ile başarı sağlıyor, bizler de bu girişimlerin tasarım aşamasında kaliteli bir dil yakalamanın ve ödüllendirilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”