“Turizm sektörüne dijital ivme kazandırmalıyız”

CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer

CRM Medya tarafından düzenlenen ve turizm sektörü ile otel profesyonellerini tek çatı altında buluşturan Antalya Dijital Zirvesi’nin ev sahibi CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, Antalya’nın turizm sektörü için önemli bir yer olduğuna dikkat çekerek sektöre ve bölgeye dijital ivme kazandırmayı amaçladıklarını söyledi. 

Türkiye’nin en önemli turizm cennetlerinden biri olan Antalya, turizm sektöründeki göreviyle ev sahipliği yaptığı zirvelerle de adından sıkça söz ettiriyor.500’ün üzerinde otel sahibi-otel müdürü ve satış pazarlama müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen Antalya Dijital Zirvesi’nde Ramazan Becer, CRM Medya’nın turizm sektörüne özel sunduğu 360 derece medya çözümleri ile turizm alanında yakaladığı başarının sırrını da zirve ziyaretçileri ile paylaştı.

CRM Medya’nın organize ettiği ve Google Partners desteğiyle dijital dünyanın turizme olan etkilerinin konuşulduğu Zirve kapsamında otelcilik sektöründe dijital kanallarla nasıl satış yapılabileceğinin detaylarının yanı sıra; CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, turizmde yeni satış kanalı ‘dijital pazarlama’ konu başlıklı dijital dünyanın geldiği noktayı konu alan bir de konuşma gerçekleştirdi.

“ANTALYA TURİZM İÇİN ÖNEMLİ BİR KONUMDA”

CRM Medya’nın Antalya ve bölgesine 100 kişilik bir ekiple satış, pazarlama ve CRM hizmetleri sunarak sektöre ve bölgeye dijital ivme kazandırmayı amaçladıklarını aktaran CRM Medya Ajans Başkanı Ramazan Becer, “Günümüzde dijital pazarda özelikle otellerin kendi dijital pazarlamalarını oluşturmaları ve kendi dinamiklerini çok iyi bilmeleri gerekiyor. Tanıtım ayağında, doğru dijital mecrada olmak firmalar için çok önemli. Sosyal medya mecralarını tüketicilerin yanı sıra birçok sektör etkin olarak kullanıyor. Bunlardan bir tanesi de turizm sektörü. Müşterileriyle birebir iletişimin önünü açan sosyal medya, diğer online kanallardan farklı olarak interaktif bir alan sunuyor. Bu kapsamda da Antalya, Türkiye’nin turizm sektörü için önemli bir konumda. Zirvemiz için Antalya’yı belirleme sebebimizde budur. Sektörün kalbinde olmak ve dinamiklerini yakından takip etmek istedik” dedi.