Bodrum Balıkçısı’nın üç incisi oldu

Bodrum Balıkçısı, İncili Gastronomi Rehberi’nde Türkiye’de ilk 30 restoran arasında yer alarak üç inci kazandı. Türk ve dünya mutfağının lezzetlerini harmanlayan Şef Murat Taşdemir, Bodrum’un vadettiği hizmet kalitesine bir ödül daha ekledi.

Mandarin Oriental Bodrum’un bünyesinde yer alan Bodrum Balıkçısı, misafirlerini sezon boyunca yerel tatlar eşliğinde sunulan balık ve deniz ürünleri ile ağırladı.

Sicilya’da mutfak eğitimi ve Milano’da da 3 Michelin yıldızlı restoranda görev alan Şef Murat Taşdemir, geleneksel ve modern lezzetleri harmanlayarak misafirlerine unutulmayacak deneyimler yaşattı.

Şef Murat Taşdemir

ULUSLARARASI ÖDÜLLERİN SAHİBİ OLDU

Mandarin Oriental Bodrum, bu yıl Condé Nast Seyahat okuyucularının oyladığı Seyahat Ödülleri’nde Avrupa’nın En İyi Otellerinden biri olarak seçilirken 2017-2018 The International Hotel Awards tarafından ise Uluslararası Beş Yıldızlı Standart sıralamasına girdi. Haute Grandeur Ödülleri’nde ise “Global Seviyede En İyi Aile Tatili” ve “Ortadoğu’nun En İyi Destinasyon Wedding Oteli” ödüllerine layık görüldü.

MİSAFİRLERİNE EŞSİZ ANLAR YAŞATIYOR

Bodrum Göltürkbükü, Cennet Koyu’nda konumlanan Mandarin Oriental Bodrum, denizin hemen yanı başında yer alan ve manzaralı teraslara sahip sekiz adet restoran ve bara ev sahipliği yapıyor. Yaratıcı mutfaklarda hazırlanan lezzetler, hem misafirlerin hem de Bodrum’da ayrıcalıklı bir yemek deneyimi arayanların vazgeçilmez tercihi oluyor. Mandarin Oriental Bodrum’da 129 konuk odası, daire, suit ve villa bulunurken Ege Denizi’nin mavisiyle birleşerek büyüleyen infinitypool (sonsuzluk havuzları) konuklarına huzur dolu anlar yaşatıyor.