‘Fast Casual’ anlayışının yeni temsilcisi HuQQabaz

Geleneksel lezzetleri batı senteziyle harmanlayan HuQQabaz, ‘Fast Casual’ anlayışının Türkiye’deki yeni temsilcisi olurken Vadistanbul’da misafirlerini bekliyor.

Üçüncü restoranını Vadistanbul’da açan HuQQabaz, geleneksel Türk lezzetlerini erişebilir fiyatlarla misafirlerine yemek ziyafeti sunuyor.

Şehrin gürültüsünden, yoğunluğundan ve kalabalığından uzaklaşarak sakin bir gün geçirmek isteyenlerin yeni rotası, Belgrad Ormanı’nın benzersiz manzarasına sahip HuQQabaz Vadistanbul oluyor.

GENİŞ MENÜSÜYLE MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR

Kalitesi, lezzeti ve hizmetiyle büyük beğeni toplayan HuQQabaz, geniş menü çeşidiyle damaklarda unutulmaz tatlar bırakarak misafirlerine vazgeçemeyecekleri bir deneyim sunuyor.

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin kebap kültürünü yine o bölgelerden baharat ve çeşnileriyle harmanlayan HuQQabaz, domates sosuyla lezzetlenen Islak Pide Burger, salata çeşitleri, bol malzemeli pizzaları, Bolu yöresine özgü mantısı ve tatlı çeşitlerine kadar her lezzeti misafirlerine sunuyor.

BİR DOKUNUŞLA SİPARİŞİNİZ ÖNÜNÜZDE

Misafirlerini inovatif ve modern sunumlarla harmanladığı geleneksel Türk lezzetleriyle ağırlayan HuQQabaz, iPad (tablet) menüler sayesinde konuklarına bir dokunuşla istedikleri ürünleri anından sipariş vermelerine imkân sunuyor. HuQQabaz, bu uygulamayı ilk uygulayan restoran zinciri konumunda yer alıyor.