The Cruise Line, Türkiye portföyünü genişletti

Son Güncelleme Tarihi

Merkezi Londra’da bulunan ve Şubat ayında Türkiye şubesini açan The Cruise Line, ürün portföyünü genişliyor. The Cruise Line’ın Türkiye Başkanı Sami Güvenç, “Geniş portföyümüzle en sofistike, benzersiz cruise programlarını kişiye özel organize ediyoruz” diyor.

Silversea, Regent ve Crystal Cruises gibi dünyanın en önde gelen cruise firmalarının temsilciliğini yapmakta olan The Cruise Line Türkiye, ürün portföyünde Antarktika, Kuzey Kutbu ve Galapagos Adaları’na keşif seyahatlerine de yer vererek Türkiye’de bir ilke imza atıyor.

1993 yılında İngiltere’de kurulan The Cruise Line, ultra lüks konseptte hizmet sunan 6 yıldızlı cruise firmaların İngiltere satış temsilciliğini yapıyor. Pazarda bu tarz ürünlerin eksikliğini gören Sami Güvenç ise aynı konsepti kendi şirketinde de uygulamaya karar vererek A+ müşteriye yönelik ürün ve firmaları direk müşteri ve acenteler nezdinde pazarlamaya başladı.

The Cruise Line, lüks gemilerle dünya denizlerinin ulaşabildiği tüm coğrafyalar, kültür, sanat ve eğlence yüklü rotalar, gizemli limanlar, yeni ve eski dünyalarda heyecanlı keşifler, doğal güzellikler ve kültürel zenginlikleri içinde barındıran seyahatler sunuyor.

7 KITA DA 800’DEN FAZLA ROTAYA ULAŞIYOR

The Cruise Line, çeyrek asırlık deneyimi ile çok değişik temalar içeren zengin rota ve destinasyonlar sunuyor. Konforlu seyahat heyecanını yaşamak isteyenler için tasarlanan ultra lüks gemiler, rotaların devamlı değiştiği seyahatlerle 7 kıta da 800’den fazla noktaya ulaşıyor.

SOFİSTİKE BİR YAŞAM TARZI SUNUYOR

Mutfak sanatlarının en üst düzeye çıktığı gurme restoranlara sahip, yüksek servis kalitesi ile butik hizmet veren sınırlı sayıda konuk ağırlayan gemilerde lüks ve sofistike bir yaşam tarzı sunuluyor.

DÜNYANIN KEŞFEDİLMEMİŞ YERLERİNE SEYAHATLER DÜZENLİYOR

The Cruise Line, büyük cruise gemilerinin ulaşamadığı, dünyanın keşfedilmemiş ve el değmemiş yörelerine deneyimli ekipler eşliğinde keşif seyahatleri “Expedition Cruises” düzenliyor.

En yüksek buz sınıfı sertifikasına sahip gemiler, balinaları takip etmeye, kutup ayılarını fark etmeye ve en güzel koylara yanaşmaya imkan sunuyor. Ünlü uzmanların detaylı araştırmalar sonucu hazırladığı gezilerde konuklara; biyologlar, etnologlar, buzul uzmanları, jeologlar, biyofizik uzmanları ve tarihçiler eşlik ediyor.

The Cruise Line Türkiye Başkanı Sami Güvenç

AİLEDEN TURİZMCİ

Türkiye’de gemi seyahatlerinin alternatif bir tatil şekli olarak tanınmasında büyük pay sahibi olan Sami Güvenç, “Geniş portföyümüzle en sofistike, benzersiz cruise programlarını kişiye özel organize ediyoruz” dedi.

2017’nin Şubat ayında merkezi Londra’da bulunan The Cruise Line’ın Türkiye şubesini kuran Güvenç, Türkiye ayağında faaliyetlerine başladı.