Setur’dan yüzde 50 yaz indirimi

Setur Turizm Müdürü Oktay Temeller

Setur, 2018 yaz sezonu için erken rezervasyon kampanyası ile seyahatseverlere avantajlı tatil fırsatları sunuyor. Setur Turizm Müdürü Oktay Temeller kampanyayla ilgili “Erken rezervasyon kampanyamızı kaliteli ve hesaplı bir tatil arayan tüm misafirlerimize öneriyoruz” dedi.

Setur’un 20 Kasım 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak erken rezervasyon kampanyasında, yaz döneminde Türkiye’nin en seçkin tatil otellerinde yüzde 50’ye varan indirimli fiyatlar sunuluyor.

Setur’un her sene büyük ilgi gören erken rezervasyon kampanyasında 72 saate kadar gerçekleşen iptallerde yüzde 100 para iadesi, fiyatın değişmesi durumunda ise değişen fiyata göre işlem garantisi veriliyor.

Erken rezervasyon kampanyasına katılanlar Setur’un portföyünde yer alan Bodrum, Belek, Side, Çeşme ve Fethiye başta olmak üzere Robinson Otelleri, Regnum Carya Golf & Spa Resort, Sentido Zeynep Golf & Spa, Utopia World Hotel, Blue Waters Club, SENO Resort Sarıgerme, Side Sungate Hotel & SPA, The Bay Beach Club, Sherwood Otelleri, Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa, Titanic Deluxe Bodrum, Adam & Eve, Sueno Hotels Deluxe Belek ve Xanadu Island olmak üzere pek çok üst kategori otelde indirimli konaklayabilecek.

ERKEN DAVRANANLAR FIRSATLARDAN YARARLANACAK

Setur Turizm Müdürü Oktay Temeller kampanyayla ilgili olarak “2018 yılı yaz döneminde uzun bir Kurban Bayramı tatili var, talebin ve dolayısıyla sezon fiyatlarının yüksek olacağını beklediğimiz bu dönem başta olmak üzere tüm yaz dönemi için erken davranan misafirlerimiz kaçırılmayacak fırsatlar yakalayabilecekler. 20 Kasım tarihinde başlatacağımız erken rezervasyon kampanyamızı kaliteli ve hesaplı bir tatil arayan tüm misafirlerimize öneriyoruz” dedi.

KİŞİYE ÖZEL PAKETLER İLE HEM HESAPLI HEM DE KALİTELİ TATİL 

Oktay Temeller konuşmasının devamında şunları kaydetti: “Misafirlerimizin aile yapıları, ilgi alanları, gelir düzeyleri gibi farklı nedenlerle tatil beklentileri değişiklik gösterebiliyor. Setur olarak deneyimli seyahat danışmanlarımızla birlikte oluşturduğumuz kişiye özel tatil paketleri ile misafirlerimize hem hesaplı hem de kaliteli tatil imkânı sunuyoruz. Doğanın içinde sakin ve huzurlu bir tatilden, yüksek tempolu ve eğlence ağırlıklı seçeneklere ya da yeni evli çiftlere pek çok sürpriz sunan balayı tatillerinden çocuk odaklı opsiyonlara kadar geniş bir yelpazeden avantajlı biçimde yararlanmak mümkün.”