Neredekal.com ve HotelRunner’dan işbirliği

Otel arama motoru Neredekal.com, bulut tabanlı otel ve acente online satış yönetim-pazarlama platformu HotelRunner ile önemli bir birlikteliğe imza attı.

Online turizmde yapılan bu işbirliği sayesinde, konaklama sektöründe satışların minimum maliyetler ile katlanarak artırılması hedefleniyor.

HotelRunner altyapısının Neredekal.com altyapısına entegre edilmesi ile sistem içerisindeki otellerin, anlık kampanya, fiyat ve oda uygunluğuna dair girdikleri bilgiler doğrudan Neredekal.com’a yansıyor. Böylece her sisteme ayrı ayrı fiyat girme gibi ciddi zaman alan zahmetli işler de ortadan kalkıyor.

Oteller, Neredekal.com sayesinde eriştikleri hedefli ziyaretçilere kendi web siteleri üzerinde doğrudan kredi kartı ile rezervasyon alabilme imkanına sahip oluyorlar.

Neredekal.com Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu

OTELLER KENDİ SİTELERİ ÜZERİNDEN REZERVASYON ALACAK

Konaklama sektörünün, daha az iş gücü ve zamandan tasarruf sağlayarak satışlarını arttırabilme imkanına sahip olacaklarını belirten Neredekal.com Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu, “Türkiye’de en çok otel listeleyen arama motoru olarak en büyük hedefimiz, özellikle pazarlama bütçesi kısıtlı veya yeterli personeli olmayan otellerin HotelRunner işbirliği ile kendi web sayfaları üzerinden rezervasyon almalarını sağlamak” dedi.

HotelRunner Kurucu Ortağı ve CEO’su Arden Agopyan

AMACIMIZ DESTEK SAĞLAYARAK REZERVASYON ARTIŞI YAKALAMAK

Neredekal.com ile gerçekleştirdikleri iş birliği hakkında konuşan HotelRunner Kurucu Ortağı ve CEO’su Arden Agopyan ise “Hedefimiz, Neredekal.com’un tanıtımlarını yaptığı otellerin internette kendi siteleri üzerinden satış yapmasını hızlandırmak ve kısa zaman içinde otel satışlarını katlayarak artırmak. Otellerin kendi web sitelerinin ve rezervasyon modüllerinin oluşturulması konusunda da, ihtiyaç duyan tesislere gerekli desteği sunarak, platformu hızla aktive edebilmelerini sağlayacağız. Neredekal.com partneri olan oteller çok kısa bir süre içinde, beklentilerinin de üzerinde bir ziyaret trafiği ve kendi siteleri üzerinden direkt rezervasyon artışı yakalayacaklar” dedi.