Nijerya’da Türkiye tanıtım etkinliği yapıldı

TÜRSAB ve Türk Hava Yolları, dünyanın birçok kentinde Türkiye’nin tanıtımı için yürüttükleri çalışmalarına bugün Nijerya’nın Lagos şehrinde devam ettiler.

TÜRSAB Kurumsal İlişkiler departmandan Özge Ünal Saral, etkinlikte TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan’dan sonra Türkiye temalı bir sunum gerçekleştirdi.

Türkiye – Nijerya Turizm İlişkileri

Bugün (23 Kasım 2017 tarihinde) Türk Hava Yolları ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) iş birliğinde Nijerya’nın Lagos şehrinde, Türkiye tanıtım etkinliği ve B2B Görüşmeler düzenlendi. Nijerya’nın çeşitli bölgelerinden outgoing çalışan 300’den fazla acentenin Türkiye’den giden TÜRSAB üyesi acentelerle buluştuğu etkinliğe TÜRSAB’ı temsilen TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan ve yine aynı departmandan Özge Ünal Saral katılarak, Türkiye’nin turizm potansiyeli, Türkiye – Nijerya Turizm İlişkileri ve Nijerya ile ikili işbirliği alanları üzerine katılımcıların ilgi ile izlediği çok başarılı bir sunum gerçekleştirdiler.

TÜRSAB Kurumsal İlişkiler Direktörü Ela Atakan, etkinlik sonrası katılımcılarla selfie çekerek yaşanan anı ölümsüzleştirdi.