HalalBooking, Wome Deluxe’un satış temsilcisi oldu

HalalBooking.com CMO’su Ufuk Seçgin

HalalBooking.com ve Wome Deluxe Hotel, 2018 yılı için yeni bir ortaklık duyurusunda bulundu. Wome Deluxe, HalalBooking.com’u Avrupa pazarının tek yetkili satış temsilcisi olarak atadı.

Wome Deluxe Genel Müdürü Yusuf Gerçeker, HalalBooking’in ileri teknolojisi, geniş ortak acente ağı ve kullanıcı dostu platformu ile Wome Deluxe’ı Avrupalı turistlere daha geniş bir şekilde tanıtmak için en doğru şirket olduğunu düşündüğünü belirtti.

Yusuf Gerçeker, “HalalBooking.com ile ortaklığımızı bir sonraki seviyeye taşımak beni çok mutlu etti. HalalBooking.com bu pazardaki lider ve uzman konumda bulunmakta ve onların aracılığıyla gelen misafirler tesisimizden tam olarak ne beklediklerini biliyorlar ki bu da bize onların mutlu bir tatil geçirmelerini sağlamakta yardımcı oluyor. Üstün müşteri hizmetlerimizle gurur duyuyoruz, bu nedenle bizim için bu çok önemli” açıklamasında bulundu.

“OTELİMİZ YÜKSEK PUANLAR ALAN BİR TESİS”

2018 yılında Wome Deluxe ile daha da yakın çalışmaktan memnuniyet duyduklarını söyleyen HalalBooking COO’su Enver Çebi, “Wome Deluxe Türkiye’de ve dünyadaki en büyük helal özellikli otellerden birisidir. Ayrıca, en çok satan otellerimizdendir ve konuklarımızca çokça tercih edilen ve sürekli olarak son derece yüksek puanlar alan bir tesistir” dedi.

“ERKEN REZERVASYON ORANLARININ YÜKSEK OLMASINI BEKLİYORUZ”

HalalBooking.com’un CMO’su Ufuk Seçgin ise “Müşterilerimiz, Wome Deluxe’ın sunduğu hizmet standart ve kalitesinden çok etkilendiler. Tesis şu anda HalalBooking.com müşterileri tarafından 8.4 puanla çok iyi şeklinde derecelendirildi. Biz Wome Deluxe’la yüksek müşteri hizmetleri standartlarına bağlılığı da içeren aynı temel değerleri paylaşıyoruz. Tesisin bugün itibariyle 2018 fiyatları açıklandı ve erken rezervasyonların yüksek seviyede olmasını bekliyoruz” açıklamasında bulundu.