Travel Turkey İzmir 11. kez kapılarını açtı

Son Güncelleme Tarihi

Travel Turkey İzmir – 11. Turizm Fuar ve Kongresi kapılarını açtı. Fuarın bu yıl 34 ülke ve bin 200’den fazla firmanın katılımıyla rekor düzeye ulaşması bekleniyor. Fuar kapsamında düzenlenecek olan Erken Rezervasyon Kampanyası ve Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi için de özel bir hazırlık yapıldı.

7 – 10 Aralık tarihleri arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TÜRSAB ortaklığıyla, Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenlenen fuar kapılarını açtı. Fuarın bu yılki partner ili Nevşehir ve partner ülkesi Ukrayna oldu. 11. Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi, erken rezervasyon indirim fırsatları, yurtiçi ve yurtdışı tatil destinasyonları tanıtımları ile seyahat tutkunlarının bu yılda buluşma noktası oluyor.

ÇİN VE TAYLAND

10 Aralık 2017 Pazar günü sona erecek olan fuarda, Türkiye’nin yanı sıra Çin, Tayland, ABD, Afganistan, Arjantin, Avustralya, Bahreyn, Belarus, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Filistin, Güney Afrika, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Irak, İngiltere, İspanya, İsrail, Kuzey Kıbrıs, Makedonya, Namibya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Rusya, Sırbistan, Sri Lanka, Sudan, Tunus, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan gibi ülkelerden gelen çeşitli turizm firma ve kuruluşlar da katılımcı olarak tanıtım yapacak.