MPT’ye 2’nci kez “Batı Avrupa Pazarı Tur Operatörü” unvanı!

Türkiye’nin önde gelen destinasyon yönetim şirketi Meeting Point Turkey, QM Awards 2017’de “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Batı Avrupa Pazarı Tur Operatörü” ödülüne layık görüldü.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin bu yıl 8’incisini düzenlediği QM Awards 2017 Ödülleri’nde Meeting Point Turkey, 2017’yi yeni bir ödülle kapattı.

22 Kasım – 20 Aralık 2017 tarihleri arasında yaklaşık 57 bin 666 turizm profesyonelinin katıldığı iki aşamalı oylamanın ardından ödül sahipleri belirlenirken, geceye turizm profesyonelleri, yatırımcılar, tur operatörleri, acenteler ve daha birçok Türk turizmi paydaşı katıldı.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Antalya’da düzenlenen sezon galasında 10 dalda 45 farklı kategoride ödüller sahiplerini bulurken, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Batı Avrupa Pazarı Tur Operatörü” kategorisinde birincilik, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Meeting Point Turkey‘in oldu.

Şirket adına ödülü almak için törene katılan Meeting Point Turkey CEO’su Kamil Özil, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen Batı Avrupa Pazarı Tur Operatörü olarak ikinci kez üst üste aldığımız ödül bizi son derece mutlu etti. Bu başarıda emeği geçen başta çalışanlarımız olmak üzere partnerlerimize ve bize oy verenlere teşekkürlerimizi sunuyorum” diye konuştu.

TÜRKİYE TURİZMİNE KATKILARIMIZ SÜRECEK

Turizmde son iki yılda yaşanan olumsuzluklara rağmen, Meeting Point Turkey ve FTI Group olarak çalışma ve çabalarının sektör tarafından bilinmesi ve takdir edilmesi kendilerini mutlu ettiğini belirten Özil, “Önümüzdeki dönemlerde aynı konsantrasyon ile çalışmalarımız devam edecek, sektörümüzde elde ettiğimiz liderliği daha da ileriye taşıma hedefimizden ayrılmadan Türkiye turizmine katkılarımız sürecek” dedi.