Türkiye’nin ilk online start-up projesi dikkat çekti

Last Updated on 6 Ocak 2018 by Turizm Günlüğü

2000’li yıllarda yaygınlaşmaya başlayan start-up’lar, günümüzde birçok ülkede iş hayatının önemli bir parçası haline gelmiş durumda. Türkiye’nin ilk ve tek eğitim start-up projesi olan ‘ünlülerdeneğitim.com’ da adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Yüzde 100 yerli sermayeyle iki genç girişimci tarafından uzun süren Ar-Ge çalışmasından sonra tasarlanan “ünlülerdeneğitim.com”, yaklaşık 2 milyon TL’lik bir yatırım bütçesiyle hayat buldu.

Proje, kişisel gelişim sektörüne getirdiği yeniliklerle ve konunun uzmanı 33 ünlü tarafından hazırlanmış eğitim videolarıyla son dönemde dikkat çekmeye başladı.

EN ÜNLÜ EĞİTİM PLATFORMU

Birçok ünlü ismin deneyimlerini zaman ve mekan kavramı dışında eğitim tutkunlarıyla buluşturan portal, kişisel gelişimden ziyade toplumsal gelişiminde oluşmasında önemli bir görev üstleniyor.

‘Başarı İçin Kariyer Yönetimi’nden ‘Güzel Konuşmanın Şifresi’ne, ‘Etkili İletişim Teknikleri’nden ‘Performans Yönetimi’ne kadar birçok konuyu kişisel eğitimine önem verenlerin bir tık uzağına taşıyan portal, aynı zamanda Türkiye’nin ‘En Ünlü’ eğitim platformu sloganıyla ‘Eğitim’ tutkunlarını bekliyor.