Qatar Airways’in 2018 kampanyası tüm yolcuları sevindirecek

Last Updated on 9 Ocak 2018 by Turizm Günlüğü

Qatar Airways, yolcularına tüm uçuş sınıflarında büyük indirim ve fırsatlar sunduğu ‘Global Butik Seyahat’ promosyonunu 2018 yılının ilk kampanyası olarak başlatmaktan mutluluk duyduğunu açıkladı.

Economy, Business ve First Class’da özel indirim ve fırsatlar sunarak yolcularını dünyanın en güzel yerlerine uçurmayı hedefleyen ‘Global Butik Seyahat’ promosyonu pek çok sürprizi içinde barındırıyor.

Yolcuları bir sonraki seyahatlerini Qatar Airways ile gerçekleştirmeye davet eden kampanya, uçak biletlerinde yüzde 35’e varan indirimlerle, Business ve First Class’da Yol Arkadaşı fırsatları da sunuyor. Çocuklu aileler, çocuklarına özel indirimlerden de yararlanabiliyor.

2 KAT QMİL KAZANMA ŞANSI

9-16 Ocak 2018 tarihleri arasında satın aldıkları ve 10 Aralık 2018 tarihine kadar uçtukları biletlerden iki kat Qmil kazanma şansını da yakalayan yolcular, dönem boyunca qatarairways.com adresinden bilet alarak çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

Çekiliş sonucunda 10 şanslı kişi 100 bin Qmil ve yine 10 şanslı kişi Qatar Airways Holidays’den üç günlük çift kişilik otel konaklaması kazanma fırsatı yakalayacak.

Promosyon ayrıca Qatar Airways yolcularına Al Maha Hizmet ve Yolcu Salonunda yüzde 15’e, RCC Araç Kiralama’da yüzde 10’a ve Qatar Airways lüks şöför hizmeti Blacklane’de yüzde 20’ye varan indirimler sunuyor.

BÜYÜK İNDİRİM FIRSATLARI SUNUYOR

Qatar Airways’in Ticaretten Sorumlu Kıdemli Başkanı Ehab Amin, promosyonla ilgili olarak şunları söyledi: “Global Butik Seyahat promosyonumuzu 2018 yılının ilk kampanyası olarak başlatmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz yılki Global Butik Seyahat kampanyamızın başarısını takiben, bu yıl da yolcularımıza tüm uçuş sınıflarında büyük indirim ve fırsatlar sunuyoruz. Bu promosyon 2018’e başlamanın en güzel yolu ve bizler de yolcularımızı tüm bu avantajlardan yararlanmaya davet ediyoruz.”