Yeni haber portalı “Turizmdays.com” yayında

Son Güncelleme Tarihi

Gazetecilik mesleğinde 40 yıllık deneyime sahip olan Emin Demir’in başında bulunduğu www.turizmdays.com adlı haber sitesi yayın hayatına başladı.

Yeni haber portalındaki sayfa tasarımında ziyaretçiler için bazı özellikler bulunuyor. A+, A- ve göz işaretlerinin bulunduğu haber sitesinde yazılar büyültülüp küçültülebiliyor. Ayrıca dileyenler haberleri sesli olarak dinleyebiliyor.

Kendisini www.turizmdays.com sitesinde anlatan Emin Demir, şu ifadeleri kullandı: “40 yıldır gazeteciliğin, 35 yıldır da turizmin içindeyim. 26 yıl Anadolu Ajansı’nda çalıştıktan sonra emekli oldum. Ancak her güzel şeyin bir sonu oluyor. Ben artık kendi haber sayfam turizmdays.com’un editörlüğünü yapmaya başladım.

Turizmdays.com turizmin sesi ve kulağı olacak. Turizmin her dalına el atacak. Genel turizmin yanında spor, sağlık, havacılık, kongre, ekonomi, finans konularında da haberler olacak.

Bu yayının susmaması siz değerli okuyucularımızın elinde. Turizmdays.com’u ne kadar çok okursanız ve desteklerseniz bu yayın susmayacak, turizmin ve turizmcinin sesi olmaya devam edecektir. Bundan sonra turizmdays.com’da görüşmek üzere…”