Sevgililer Günü’nde çiftlerin rotası: Kapadokya!

Tur operatörü Prontotour, romantik çiftlere “Sevgililer Günü’nde özel Kapadokya turu” ile unutulmaz bir seyahat imkanı yaşatmaya hazırlanıyor.

Bu turun sadece 14 Şubat’a özel olduğunu vurgulayan Prontotour Yurtiçi Turlar Müdürü Müge Erçetin, “Hazırladığımız Sevgililer Günü konseptli Kapadokya turuyla da romantik çiftlere unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatmak istiyoruz” dedi.

Yılın en özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü’nde aşık çiftler, Kapadokya turuyla unutulmaz bir seyahate çıkacak. Ürgüp turuyla başlayan gezide, Üç Güzeller Peribacaları ve farklı kültürlerin bir araya geldiği Mustafapaşa görülecek yerler arasında bulunuyor.

Kapadokya’da yapılması gerekenlerin başında gelen Balon Turu ile aşıklar, tüm bölgeyi gökyüzünden seyretme imkanı buluyor. Aşk vadisini dolaşırken efsanevi perilerin aşk fısıltıları çiftlere ilham kaynağı oluyor. Farklı kültürlere ev sahipliği yapan bu muhteşem bölgede erken ve geç dönem Hıristiyanlık ile Osmanlı eserleri görülebiliyor. Tarihi Çavuşin ve 1 – 2 – 3 başlı peribacalarının bulunduğu Paşabağ Vadisi görülecek bölgeler arasında yer alıyor. Güzel atlar diyarı Kapadokya’da isteyenler atla tura çıkabiliyor.

Prontotour Yurtiçi Turlar Müdürü Müge Erçetin

HER ZEVKE VE BÜTÇEYE UYGUN GÖZDE ROTALAR

Prontotour Yurtiçi Turlar Müdürü Müge Erçetin, “Prontotour olarak her zevke ve bütçeye göre, zengin içeriklerle hazırladığımız turları seyahatseverlerle buluşturuyoruz. Hazırladığımız Sevgililer Günü konseptli Kapadokya turuyla da romantik çiftlere unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatmak istiyoruz. Yurt içi kültür turlarımızla seyahatseverleri ülkemizin en güzel köşeleriyle buluşturmaya devam ediyoruz. Ege – Akdeniz kıyıları, doğa harikası Karadeniz, Kapadokya, Eskişehir ve son dönemin popüler rotası Kars, yurtiçinde gözde rotalarımızı oluşturuyor” dedi.