SKAL İstanbul Kulübü üyeleri Ocak ayı geleneksel yemeğinde buluştu

Last Updated on 1 Şubat 2018 by Yaşar Çelik

Skal International İstanbul Kulübü’nün Ocak ayı yemeği Le Meridien İstanbul da gerçekleşti. Buluşmaya ev sahipliği yapan Le Meridien İstanbul Genel Müdürü Uygar Koçaş’a Boyut Yayınlarının ‘Keşifler Atlası’ kitabı armağan edildi.

Skal International İstanbul Kulübü tarafından her ay geleneksel olarak düzenlenen öğle yemeği 31 Ocak Çarşamba günü Le Meridien İstanbul’da üyelerin katılımıyla gerçekleşti.

Skal International İstanbul Kulübu Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci, Yönetim Kurulu üyeleri Ata Eremsoy, Ayşe Önen, Selma Tatar, Can Arınel, Özen Kırant Yozcu ve kulüp üyelerinin katılımı ile düzenlenen öğlen yemeği Le Meridien İstanbul Genel Müdürü Uygar Koçaş’ın ev sahipliğinde yapıldı.

Skal International İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Bahar Birinci’nin konuşmasıyla başlayan öğle yemeği, yönetim kurulu ve üyelerin geleneksel Skal toast’uyla devam etti.

Bahar Birinci konuşmasında: “2018 senesinin ilk Skal İstanbul Kulübü yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Bu vesile ile öncelikle, Aralık ayındaki yıl partimize katılamayan dostlarımıza da çok güzel bir yeni yıl diliyoruz” dedi. Bahar Birinci ayrıca yakın tarihte gerçekleşecek seçimli Genel Kurul ve sonrasında Zincir Değişim Töreni duyurusunu da tekrarladı.

Birinci, “Bu sene ayrı bir ‘Sevgililer Günü’ buluşması yapmayacağımız için bir fotoğraf panosu yaptırdık. İsteyenler yemek sırasında da bu fotoğraf panosunda fotoğraf çektirip 14 Şubat’ta eşleriyle, sevgileriyle paylaşabilirler. Ayrıca bu güzel günde bizleri misafir eden ev sahibi Le Meridien İstanbul Genel Müdürü Uygar Koçaş ve ekiplerine yürekten teşekkür ederim” diye konuştu.