Rezervasyon sorunlarını çözecek uygulama geliyor

Müşteri deneyimlerinin doğrudan internete yansıdığı şu günlerde yeni müşteriler elde etmek isteyen işletmeler Protel’in Tablizt uygulamasını tercih etmeye başladı.

Restorandaki tüm katların mevcut durumlarını ve rezervasyonları anlık olarak tek bir ekrandan gösteren Tablizt, restoranların misafir deneyimini daha hızlı ve etkin biçimde yönetmesini sağlarken mekânların saygınlığını da arttırıyor.

Mevcut misafirlerin sadakatini sağlamak isteyen restoranlar, yemeğe başlanılmadan rezervasyon ve masa yönetim işlemlerinin yapılmasının önemli olduğuna dikkat çekti.

Tablizt ile masaya servis yapan restoranların, masa rezervasyonu, müşteri kaydı, gibi tüm karşılama işlemleri dijital ortama taşınıyor. Buna ek olarak Tablizt; defter ve ajanda gibi yöntemlerin yerini alarak, teknoloji yardımıyla masa düzenleme, yer değiştirme ve masa birleştirme gibi ayarları anında yapıyor.

SADAKAT PROGRAMLARI İLE UYUMLU

Tablizt, ayrıca çalışma saatlerini bölerek günün farklı zaman dilimlerine özel rezervasyon alma imkânı sunuyor. Mevcut IT yatırımlarıyla uyumlu çalışarak; uçtan uca veri aktarımı yapabilen uygulama, sadakat programları ve vale uygulamalarıyla da uyum içinde çalışıyor.

REZERVASYONLARDA KOLAYLIK

Rezervasyonlarda çakışmaların ortadan kaldırılmasıyla birlikte işletmede yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçiliyor. Tanımlı, VIP veya anonim müşteriler için ayrı kademelerde rezervasyon kaydı açılabilen Tablizt üzerinden, müşterilerin özel gün rezervasyonu yapmaları durumunda, restoran personelini bilgilendirmek de mümkün oluyor.

ÇİFT YÖNLÜ İLETİŞİM ÖZELLİĞİ

İşletme sahipleri, masa bekleyen misafirlerini, rezervasyonları hazır olduğunda Tablizt uygulamasını kullanarak SMS ile bilgilendirebiliyor. Benzer şekilde, müşterilerin memnuniyetini ölçümlemek için değerlendirme anketleri yine SMS yoluyla ziyaretçilerin dikkatine sunuluyor. Böylelikle tüketiciler işletmeye ilişkin görüş ve önerilerini bildirmek için yeni bir dijital kanala kavuşmuş oluyor.