Ersan Exclusive Resort 20 Nisan’da açılıyor

Bodrum’un en merkezi bölgelerinden İçmeler’de yer alan Ersan Exclusive Resort & Spa, konumu, mavi bayraklı denizi, yenilenen özel sahili, spa aktiviteleri ve benzersiz lezzetleriyle kapılarını 20 Nisan’da misafirlerine açacak.

Geçtiğimiz yıllarda Avantgarde Collection grubu bünyesinde Otel Müdürlüğü yapan Mete Üsküdarlı, Ersan Exclusive Resort’un aynı görevle yeni yüzü oldu.

Ersan Exclusive Resort & Spa’nın yeniden yapımı ve markalanması kapsamında plaj, tüm oda ve süit dekorasyonları, ana restoran, SPA merkezi ve denize sıfır özel sahili ile konukların beklentilerini karşılayabilmek için hazır.

MAVİ BAYRAKLI VE ÇEVRE DOSTU BİR OTEL

Bir tatil köyünden çok bir destinasyon sayılabilecek özellikleri bünyesinde barındıran Ersan Exclusive Resort &Spa; Uluslararası Çevre Ödülü olan Mavi Bayraklı denizi, tropik bahçeleri, havuzları, palmiye ağaçları ve begonvil ile çevrili doğal güzellikleri ve çevre dostu yapısıyla “5 Yıldızlı Resort” kategorisinin örnek yapılarından biri olarak öne çıkıyor.

ZENGİN LEZZETLER

Tamamen yenilenen yiyecek-içecek servis noktalarında, zengin bir yeme-içme konsepti ile Türk ve dünya mutfaklarından farklı tatlar arayanlar için alternatifler barındırıyor.

ÇOCUKLARA ÖZEL KASABA

Ersan Kasaba Çocuk Kulübünde ise üye olan çocuklar uzman ekipler tarafından uygulanan etkinliklerde eğlenirken öğreniyor.

Ailelerine ihtiyaç duymadan yaşıtları ile birlikte olabilecekleri, yeni arkadaşlıklar kurabilecekleri ve hayallerindeki oyun ortamını yaşayabilecekleri Ersan Kasaba Çocuk Kulübü’nde her şey çocuklara göre tasarlandı.