Helal konseptli turlara helal özellikli cruise gemisi!

Haziran ayında ‘helal konseptli’ cruise turları başlatacağını duyuran Hünkar Turizm, gemileri konsepte uygun dönüştürdü. Kumarhaneler restoran, spor salonları da mescit oldu.

Muhafazakar kesimden gelen gemi turlarına olan talebi karşılamayı hedeflediklerini belirten Hünkar Turizm Genel Müdürü Cemal Erdem, 14 Haziran’da başlayacak olan ‘Helal Konseptli Yunan Turları’nın Temmuz sonuna kadar devam edeceğini söyledi.

Hürriyet’ten Burak Coşan’ın haberine göre helal özellikli tur taleplerini değerlendiren Cemal Erdem, İzmir Çeşme Limanı kalkışlı gemide yapılan değişiklikleri şöyle anlattı:

“Gemide kumarhane olarak kullanılan bölüm restorana çevrilirken spor salonu ise 200 kişilik mescit haline getirildi. Ayrıca tüm tuvaletlere taharet musluğu eklendi. Konseptimize uygun olmayan animasyon ve Mikanos Adası gezisi gemi turunda yer almıyor. Geminin havuz spa ve güneşlenme alanları kullanım saatleri kadınlara ve erkeklere özel olmak üzere öğleden önce öğleden sonra iki seans şeklinde kullanılıyor.

Kadınlar korunaklı bir şekilde havuza girebiliyor. Etrafında diledikleri gibi güneşlenebiliyor. Gemide kuaför ve güzellik merkezi de bulunuyor. 14 Haziran’da gemimiz ilk seferine başlayacak. Üç gece, dört gece ve yedi gecelik paketlerle hizmet vereceğiz. Fiyatlarımız 249 Euro ile 1500 Euro arasında değişiyor. Tur Çeşme’de başlıyor. Atina, Midilli, Nafplion, Santorini, Girit ve Rodos uğranılan destinasyonlar arasında yer alıyor.”