MSC Cruises’dan Kadınlar Günü’ne özel indirim

MSC Cruises, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle tüm kadınlara, 5-8 Mart günleri arasında yapılacak satın alımlarda kabin başı 500 TL indirim imkanı sunuyor.

MSC Cruises’un indirim fırsatı Akdeniz, Ege-Adriyatik, Kuzey Avrupa ve Norveç Fiyordları, Baltık Başkentleri, Küba-Karayipler-Antiller veya Birleşik Arap Emirlikleri programları için geçerli olacak.

Bir hafta gibi kısa bir zaman diliminde beş ülkeye kadar gezebilme şansı sunan cruise seyahatlerinin avantajları gemilerdeki birçok aktivite ile unutulmayacak bir tatilin kapılarını aralıyor.

20 saate varan açık büfe, sabah-öğle-akşam yemeklerinin dahil olduğu uluslararası mutfaklardan lezzetler, açık-kapalı yüzme havuzları, SPA-Wellness, spor-eğlence imkanları, Pop müzikten Jazz’a kadar canlı müzik dinlenebilecek barlar ve Broadway şovlarını aratmayan gece animasyonları da, gemi seyahatinin diğer artıları arasında…

“Dünya Kadınlar Günü” şerefine, 05-08 Mart arası bu gemi seyahatlerinden birini satın alanlar, kabin başı 500 TL ilave indirime sahip olacak.