ANEX Tour Almanya’dan sezona merhaba

ANEX Tour Almanya, Antalya’ya bu seneki ilk uçuşunu gerçekleştirerek sezonu açtı. ARZ 8711 no’lu sefer ile Antalya Havalimanına inen ve tamamen ANEX Tour Almanya yolcusu ile dolu olan uçak, havacılık geleneği olarak su tagları arasından geçerek karşılandı.

ANEX Tour Almanya, Düsseldorf’tan gelen ve Almanya’dan Türkiye için kullanılan en büyük yolcu kapasiteli, 334 koltuk tam dolu olan bu uçak ile 2018 yaz sezonuna merhaba demiş oldu.

Azur Air’in Düsseldorf’tan her gün devam edecek olan seferleri, yakın zamanda Almanya’nın diğer şehirlerinden de başlayacak.

Rusya turizm pazarında önde gelen bir isim olan Anex Tour, Almanya pazarına geçen yıl ilk kez girmişti. ITB Berlin Fuarı’nda biraraya geldiğimiz Anex Tour Almanya Genel Müdürü Hakan Bakar, geçen yıl hızlı bir giriş yaptıklarını ancak bu senenin satışlarını geçen yıl Eylül ayından itibaren satmaya başladıklarını söylemişti. Bakar, “Satışlarımızdan gayet memnunuz. Kendimize ait havayolumuz Azur Air var ve bunun olması bize büyük bir avantaj yaratıyor. Anex’i sadece turizm camiasında değil halka da tanıttık. Normal bir büyüme yolundayız. Büyük bir büyüme payına ise zamanla ulaşacağız” dedi.

Anex Tour: Almanya satışları çok iyi gidiyor