AZUR Air, bir kez daha “Yılın En İyi Charter Havayolu” seçildi

AZUR Air Rusya bir kez daha “Yılın En İyi Charter Havayolu” seçildi.

Rusya’nın en prestijli havacılık ödülü “Rusya’nın Kanatları” sahiplerini buldu. 10 Nisan’da yapılan ödül töreninde, AZUR Air, “Yılın En İyi Charter Havayolu” ödülünü alarak, bir kez daha bu çok prestijli ödüle layık görüldü.

Nominasyonda yarışan beş havayolu arasından Red Wings ve Nordwind havayolları diploma kazanırken, AZUR Air havayolları birincilik ödülünü aldı.

AZUR Air, 2016 yılında da aynı ödülü kazanmıştı

Rusya’nın en prestijli havacılık ödülü “Rusya’nın Kanatları” sahiplerini buldu. 10 Nisan’da yapılan ödül töreninde konuşan AZUR Air Genel Müdürü Yuriy Stogniy, tüm çalışanların ardından jüri üyelerine AZUR Air havayollarını 2017 yılında “En İyi Charter Havayolu” ödülüne layık gördükleri için teşekkür etti.

Yine aynı ödül töreninde AZUR Air havayolları “Uluslararası Taşımacılık” nominasyonunda diploma kazandı. Bu nominasyonda AZUR Air, “Aeroflot” ve “Ural Havayolları” gibi güçlü firmalarla yarıştı.

İstatistiklere göre 2017 yılında taşınan yolcu ve yapılan uçuş sayısı kriterlerine göre, AZUR Air havayolları Rusya’nın en büyük charter havayolu ve Rusya’da en geniş uçuş ağına sahip charter taşıyıcısı konumunda bulunuyor. 2017 yılında AZUR Air havayolları Rusya’da taşınan yolcu sayısı baz alındığında beşinci sırada yer alıyor.

Azur Air Almanya’dan hangi destinasyonlara uçacak?