Lüks gemiler ile egzotik bir yolculuk: Karayipler turu

Karayip-Bahamalar turuyla egzotik bir yolculuk!

50 yılı aşkın tecrübesi ve sahip olduğu ödülleri ile en iyi yurtdışı tatil ve gemi turu fırsatları sunan Tura Turizm, Karayip-Bahamalar turuyla misafirlerini egzotik bir yolculuğa çıkaracak.

5 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla gerçekleşecek olan Karayip-Bahamalar turu, 27 Nisan’dan itibaren yaz boyunca devam edecek.

Gemi turizminin yoğun olduğu bölgelerden biri olarak öne çıkan Bahamalar; birbirinden temiz koyları, dalış yapabileceğiniz resifleri ve su sporları seçenekleriyle tropik ortamın kendine özgü rahatlığını sunuyor.

Ayrıca panoramik bir tur yapıp New Providence Adasının en yüksek noktası Fort Fincastlea çıkabilir, Karayipler’in en büyük aqua parkında eğlenebilir ya da Atlantis kıtasını keşfetmek üzere arkeolojik çalışmalar yapılan “The Dig” isimli alanı ziyaret ederek kalıntıları görebilirsiniz.

İlk seferini Aralık ayında Bahamalar’a yapan üç futbol sahası büyüklüğündeki MSC Seaside gemisinde tam pansiyon konaklama, THY ile Miami’ye ulaşımın da dahil olduğu 9 gece 10 günlük programda ilk sefer 27 Nisan’da başlıyor.