Gloria Hotel’den çocuklara sürpriz 23 Nisan programı

Gloria Hotels & Resorts / Gogi Fun Jungle

Akdeniz’in tüm doğal güzelliğini içinde barındıran Gloria Hotels & Resorts, 23 Nisan’da çocukların mutluluğuna mutluluk katmak için sürprizlerle dolu bir program hazırladı.

Eşsiz doğası ve kusursuz hizmet anlayışıyla 20 yılı aşkın zamandır misafirlerini ağırlayan Gloria Hotel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda minik misafirlerini mutluluktan havalara uçuracak.

Gloria Golf Resort’un içerisindeki Gogi Kids Clup’ta saat 11.30’da çocuk korteji ile başlayacak olan etkinlik, Gogi Fun Jungle’daki çocuklara özel hazırlanan sürpriz ikramlarla devam edecek. Çocukların ilgisini çekecek tüm detayların yer alacağı etkinlikte; maskotlar, balon yapan palyaçolar, masal kahramanları eşliğinde gerçekleşecek oyunlar partiye renk katacak.

MİNİ DİSKODA MUHTEŞEM BİR ŞOV

Gloria Golf Resort’ün en değerli konukları olan çocukları, saatler 15.00’ı gösterdiğinde muhteşem bir şov bekliyor. Sihirbaz gösterisi ile çocuklar heyecanlı dakikalar yaşarken, mini diskoda ise dans konusundaki hünerlerini sergileyecekler. Etkinliğe, Gloria Hotels & Resorts’un misafirleriyle beraber, tüm çalışanları da çocuklarıyla beraber katılma şansı yakalayacaklar.

HER YAŞTAN ÇOCUĞA AKTİVİTELER

Gogi Kids Club’ta çocuklara özel sunulan aktivite alanları arasında; açık ve kapalı havuz, su parkı, mini golf, mini disko, sinema, aquapark bulunuyor. Hayvanat bahçesinin de yer aldığı Gloria Golf Resort’ta; teenage Club’da ise 13-17 yaş arası çocuklara yönelik; dart, masa tenisi, voleybol, su topu, olimpik oyunlar, havuz oyunları, futbol gibi aktiviteler de sunuluyor.