Vizesiz ‘herşey dahil’ Yunan Adaları turları başlıyor

Kruvaziyer yolcuları tarafından ‘en mutlu gemi’ olarak tescil edilen Celestyal Cruises, 7 gece 8 günlük Idyllic Aegean turlarını Mayıs ayında başlatıyor.

Cruise Critic Awards’da en iyiler kategorisinde dört ödüle layık görülen Celestyal Cruises’un Mikonos’ta bir tam gün, Santorini’de iki tam gün konaklamalı turun rotasında Atina, Milos ve Girit de var.

7 gece 8 günlük Idyllic Aegean Vizesiz Yunan Adaları & Atina Turları 6 Mayıs’ta başlayacak. Celestyal filosunun en güzel gemilerinden biri olan Celestyal Crystal, yolcularını her pazar günü Kuşadası’ndan alacak. 14 Ekim’e kadar sürecek olan turların rotasında Atina, Mikonos, Milos, Santorini ve Girit bulunuyor.

EKSTRA ÜCRET YOK

579 eurodan başlayan fiyatlarla vizesiz ve herşey dahil 7 gece 8 günlük turlarda casino, SPA ve free shop dışında hiçbir şeye ekstra ücret ödenmiyor. Dünya mutfaklarından sunulan zengin açık büfe ve ala carte yemekler, her yaşa hitap eden çeşitli hobi dersleri, animasyonlar, turnuvalar ve gece şovları da fiyata dahil.

ZAMANI KISITLI OLANLARA ICONİC AEGEAN TURLARI

Zamanı kısıtlı olanlar için ise Iconic Aegean Turları düzenleniyor. 3 ve 4 gece alternatifli turlarda Yunan Adaları’nın yıldızları Atina, Mikonos, Patmos, Girit, Santorini ve Rodos’u tek seferde görmek mümkün. Her salı ve cumartesi Kuşadası’ndan kalkan Celestyal gemileri 4 günlük turda 5 limana, 5 günlük turda ise 6 limana uğrayarak turu tamamlıyor. Iconic Aegean Turları’nda 249 eurodan başlayan her şey dahil fiyatlara bir kara turu da hediye.