Firuz Bağlıkaya: Lütfi Kırdar’ın kapıları acentalara sonuna kadar açık olacak

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, UKTAŞ'ın da yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Last Updated on 11 Mayıs 2018 by Yaşar Çelik

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın işletmecisi UKTAŞ’ın Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurul’da TÜRSAB’ı temsil eden Firuz Bağlıkaya şirketin yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Türkiye’de kongre turizminin mihenk taşı olarak kabul edilen Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın işletmecisi olan UKTAŞ’ın (Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Tesisleri İşletmeciliği Ticaret Anonim Şirketi) Olağan Genel Kurulu 10 Mayıs 2018 Perşembe günü İstanbul’da yapıldı. Genel Kurul’da TÜRSAB’ı temsil eden Başkan Firuz Bağlıkaya, UKTAŞ Yönetim Kurulu Başkanlığına, DÖSİMM Genel Müdürü Murat Usta ise yönetim kurulu başkan yardımcılığına seçildi.

UKTAŞ’ın Genel Kurulu 10 Mayıs 2018 Perşembe günü yapıldı.

“SEYAHAT ACENTALARIYLA KUCAKLAŞAN BİR YÖNETİM ANLAYIŞI SERGİLEYECEĞİZ”

Genel Kurul sonrası devir teslim töreninde konuşan TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nın anlam ve öneminin farkında olduklarını belirterek, “Lütfi Kırdar’da seyahat acentalarımızla kucaklaşan bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Bundan sonra Lütfi Kırdar’ın kapıları tüm seyahat acentalarımıza sonuna kadar açık olacak” dedi.