Prontotour’dan Ramazan Bayramına özel çifte kampanya

Last Updated on 16 Mayıs 2018 by Turizm Günlüğü

Düzenlediği turlarla seyahat trendlerine yön veren tur operatörü Prontotour, bu yılki Ramazan Bayramı’nı tatil fırsatına dönüştürmek isteyenlere çifte indirim kampanyası sunuyor.

“Dünyayı Bir Bilene Sor” mottosuyla seyahat tutkunlarına dünyanın kapılarını açan Prontotour, yurt dışı ve yurt içi turlarında odabaşı yüzde 5 indirime ilave olarak Axess, Maximum ve Bonus kredi kartlarına özel artı yüzde 5 indirim sağlayarak çifte fırsat sunuyor.

İşte Ramazan Bayramı’nı ister yurt dışı ister yurt içi turlarıyla tatil fırsatına dönüştürmek isteyenlere Prontotour’dan öneriler:

KLASİK TUTKUNLARINA: İTALYA

Dünyanın turizmde en gözde ülkelerinden olan İtalya, bayram tatilinin klasik tercihleri arasında yer alıyor. Roma, Milano, Venedik, Floransa, Napoli, Bologna gibi şehirlerin yer aldığı turların yanı sıra dünyaca ünlü turkuaz sularıyla Amalfi sahilleri ve muhteşem doğasıyla Puglia bölgesi gidilebilecek sıra dışı yerleri oluşturuyor. Enfes lezzetleri ve mimarisiyle Sicilya bölgesi farklı bir İtalya turu isteyenlere hitap ediyor.

SIRA DIŞI BİR ROTA: PORTEKİZ-ENDÜLÜS

Prontotour’un Portekiz-Endülüs turu, bayram tatilinde alternatif bir seyahate çıkmak isteyenleri bekliyor. Kadim kültürü ve benzersiz mimarisiyle Endülüs’ün ünlü şehirleri Sevilla, Granada ve Cordoba’da Arap egemenliğinin etkilerini yaşayıp, Portekiz’de Lizbon ve Porto şehirlerinde bambaşka bir kültüre merhaba deme fırsatı seyahatseverleri bekliyor. Bunun yanı sıra İspanya’nın eşsiz kültürünü keşfetmek isteyenler için klasik İspanya turları da bulunuyor.

Belgrad

YAKIN OLSUN DİYENLER İÇİN: BALKANLAR

Yakın rotalarda bayram tatili isteyenler için ise çok seçenekli Balkan turları alternatif oluyor. Tarihi, doğası, eğlenceli gece hayatıyla Budva, Arnavutluk, Belgrad ve Dubrovnik turları gezginlere unutulmaz bir bayram tatili sunuyor. Ayrıca Prontotour’un otobüslü bayram turları seçeneği de bulunuyor.

EĞLENCE, SANAT VE ROMANTİZM BİR ARADA: PARİS

Avrupa kültürünü yakından tanımaya olanak veren Benelüks-Paris turları, tek turla birden fazla ülkeyi görme fırsatı sunuyor. Eğlence, sanat ve romantizmi bir arada yaşamak isteyenler için ideal olan bu paket ile bayram tatili unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Vietnam

İSTER ‘UZAK ROTALAR’ İSTER ‘ŞEHİR KAÇAMAKLARI’

Bayram tatilinde uzak rotaları tercih eden seyahat tutkunları, artık her mevsim gidilen Vietnam, Uzakdoğu, Küba turlarıyla bambaşka coğrafyaları ve kültürleri tanıma şansı buluyor. Kısa tatil yapmak isteyenler için ise Prontotour’un Paris, Nice, Roma, Barcelona, Saraybosna, Dubrovnik, Budva, Belgrad gibi “Şehir Kaçamakları” turları alternatif oluyor.

Estonya

BALTIK ÜLKELERİNDE BEYAZ GECELERE DAVET

Sıra dışı bir seyahat deneyimi vaat eden İskandinav ülkeleri, son dönemin gözde rotaları arasında yer alıyor. Avrupa mimarisinin ihtişamlı yapıları ve Viking kültürünü keşfetmek isteyenler, Prontotour Baltık turlarını tercih edebiliyor. Ayrıca mevsim itibariyle bayram tatilinde ünlü Beyaz Geceler’i deneyimleme fırsatı da gezginleri bekliyor.

YURT İÇİNDE KÜLTÜR TURLARI

Bayram tatilini yurt içi seyahatiyle değerlendirmek isteyenler Prontotour Kültür Turlarını tercih edebiliyor. Muhteşem doğası ve gurme lezzetleriyle Karadeniz, benzersiz coğrafi yapısıyla UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Kapadokya ve son dönemlerin en popüler rotası Eskişehir seyahat tutkunlarına yurtiçinde alternatif oluyor. Ayrıca deniz, kum, güneş tatili tercih edenler için Prontotour’un Ege, Akdeniz ve Kıbrıs otel paketleri keyifli bir bayram tatili seçeneği sunuyor.