Conrad İstanbul Bosphorus’da yeni atama

Conrad İstanbul Bosphorus

25 yıldır İstanbul’un tam kalbinde unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus’un yeni Operasyon Direktörü Cihan Alıcı oldu.

Ekim 2016’dan bu yana Japonya’da Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonunu başarıyla yürüten Cihan Alıcı, Mayıs 2018 tarihinde atandığı yeni pozisyonunda beş farklı ülkede kazandığı deneyimi değerlendirecek.

Conrad İstanbul Bosphorus’un yeni Operasyon Direktörü Cihan Alıcı

Salem State Üniversitesi’nin Restoran & Otel Yönetimi bölümünden mezun olan Cihan Alıcı, eğitimine Cornell Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansı yaparak ve Harvard Busines School’da İşletme programına katılarak devam etmiş ardından Singapur, New York, Boston, İstanbul şehirlerinde Yiyecek & İçecek Müdürlüğü ve Yiyecek ve İçecek Müdür Yardımcılığı gibi çeşitli görevler üstlenmiştir.

CONRAD İSTANBUL BOSPHORUS’DA KÖKLÜ RENOVASYON

Yeni Operasyon Direktörü Cihan Alıcı ile birlikte Conrad İstanbul Bosphorus, geçtiğimiz Eylül ayında tamamladığı renovasyon sürecinden sonra tamamen yenilenen 76’sı süit, 553 odası, yüzme havuzu, lobisi ve panoramik manzaralı restoranlarıyla misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatmaya devam edecek.