Premier Solto Hotel by Corendon’da unutulmaz bir bekarlığa veda partisi

Premier Solto Hotel by Corendon

Son Güncelleme Tarihi

“Siz hayalinizdeki Bekarlığa Veda Partisi’ni söyleyin, biz yapalım!” mottosuyla yeni sezonda unutulmaz partilere ev sahipliği yapmaya hazırlanan Premier Solto Hotel by Corendon, misafirlerini bekliyor.

Bekarlığa veda partilerine özel konaklama fiyatları sunan Premier Solto Hotel by Corendon, gelin hamamı organizasyonları, plaj partileri, SPA&Wellness imkanları ve Alaçatı’nın eşsiz maviliği eşliğinde misafirlerinin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Alaçatı’nın denize sıfır tek butik oteli Premier Solto Hotel by Corendon, unutulmaz bir bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyenler için yeni sezona hazır.

Şef Eyüp Kemal Sevinç

İDDİALI MENÜLER

Mutfağını ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç ve ekibine emanet eden Premier Solto Hotel by Corendon, menüleriyle de yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Balo salonu, bahçesi ve özle plajıyla düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapan Premier Solto Hotel by Corendon, deluxe odaları, ulaşım kolaylığı, eşsiz atmosferi ve kişiye özel hizmet anlayışıyla düğün ve bekarlığa veda organizasyonlarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Premier Solto Hotel, 23 Nisan’ı Çocuk Festivaliyle kutladı