Tatilcilerin hayatını kolaylaştıran sigorta

Yurt dışı seyahatleri sırasında ortaya çıkabilecek hastalık, yaralanma ve bagaj kaybolması gibi riskleri güvence altına alan seyahat sigortasına ulaşmak artık düşünüldüğünden daha kolay ve hızlı.

Dünyanın önde gelen sigorta kuruluşlarından olan, Generali Sigorta, tatil başlangıcından bitişine kadar geçen sürede tatilcilerin hayatını kolaylaştırıyor. Generali Sigorta, tatilcilere düşünüldüğünden daha kolay ve hızlı bir şekilde Seyahatim Güvende Sağlık Sigortası’na sahip olma imkanı sunuyor. Yurt dışı seyahatine çıkan tatilciler, generali.com.tr ara yüzünü ister bilgisayardan ister mobil telefonlardan kullanarak, yalnızca birkaç dakika seyahat sağlık sigortasına sahip olabiliyor.

Yurt dışı seyahatine çıkan tatilciler, generali.com.tr ara yüzünü ister bilgisayardan ister mobil telefonlardan kullanarak, yalnızca birkaç dakika seyahat sağlık sigortasına sahip olabiliyor.

Birçok ek avantaj imkanı

Seyahatim Güvende Sağlık poliçesi, olası bir hastalık veya rahatsızlık sonucu ayakta ya da hastanede yatarak tedavi masraflarını ve hayati bir tehlikenin olduğu durumları kapsıyor ve limitler dâhilinde tatilcileri güvence altına alıyor. Yurtdışı seyahat sigortasını Generali’den alan sigortalılar ayrıca, asgari 30.000 Euro’luk sağlık teminatının yanında birçok ek avantaja da sahip oluyor.