Güral Premier Otellerinde sezon boyu ‘Askh By Harem’ şöleni

Askh by Harem

Antalya’nın gözde aile konseptli lüks otel markası Güral Premier Hotels & Resort, sezon boyunca çocuklar ve yetişkinlere eğlenceli animasyon şovlar, etkinlikler, konserler ve festivallerle dolu keyifli bir tatil fırsatı sunuyor.

Farklı organizasyonlara imza atan Güral Premier Hotels & Resorts, Horon’dan Zeybek’e kadar ve farklı kültürlerin tüm danslarını, göz kamaştırıcı figürleri ve eşsiz ezgileriyle unutulmaz bir şölene çeviren Askh By Harem ile misafirlerini etnik bir havayla buluşturuyor.

Güral Premier Hotels & Resort çatısı altında Antalya’nın gözde lokasyonlarından olan Belek- Tekirova bölgesinde kaliteli ve lüks hizmet sunan Güral Premier Belek ve Güral Premier Tekirova otelleri misafirlerine hayallerindeki tatili yaşatıyor.

45 kişilik dans ekibi ve etkileyici sahne dekoruyla Askh By Harem, etnik danslarıyla izleyenleri büyülüyor. Her Pazartesi saat 21.30’da başlayan Askh By Harem gösterisi, Balkan danslarından Zeybek, Horon ve Kafkas figürlerine kadar çeşitli kültürel danslarla Güral Premier Hotels & Resorts misafirlerini eşsiz bir etnik yolculuğa çıkarıyor. Deneyimli animasyon ekiplerinin göz alıcı sahne şovlarının yanı sıra konserler, karaoke geceleri ve konsept parti organizasyonlarıyla Güral Premier Hotels & Resort’un ayrıcalığını hissettiriyor.

ÇOCUKLARA ÖZEL ‘KİDS SHOW’

Her yaşa uygun aktiviteleriyle dikkat çeken Güral Premier Hotels & Resort, çocuklarıyla birlikte tatil yapmak isteyen aileler için de her detayı düşünüyor. Her gün 20.30’da başlayan Kids Showlarıyla; korsanların gizemli dünyasına davet eden Del Arte, Pandomim sanatıyla çocukları büyüleyen palyaço gösterisi Simon The Clown, hayvanları çocuklara bir kez daha sevdirecek Sweet Dogs ve Lovely Cats çocukların gönüllerine taht kuruyor.