Pegasus, Antalya uçuş ağına Erbil ve Beyrut’u da ekledi

Türkiye’nin düşük maliyetli havayolu şirketi Pegasus, 17 Temmuz’dan itibaren Antalya-Erbil arasında haftanın üç günü, 20 Temmuz’dan itibaren ise Antalya ile Lübnan’ın başkenti Beyrut arasında haftanın dört günü karşılıklı seferler düzenleyecek.

Pegasus’un Antalya-Erbil uçuşları Salı, Cuma ve Pazar günleri; Antalya-Beyrut uçuşları ise karşılıklı olarak Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri düzenlenecek.

Antalya’dan yurt içinde Adana, Ankara, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul Sabiha Gökçen, Kayseri, Malatya, Trabzon’a; yurt dışında ise Amman, Amsterdam, Berlin, Beyrut, Cenevre, Düsseldorf, Erbil, Hamburg, Hannover, Kıbrıs-Ercan, Kopenhag, Köln, Leipzig, Münih, Nürnberg, Oslo, Paris-Charles De Gaulle, Stockholm, Stuttgart, Tel Aviv, Viyana ve Zürih olmak üzere toplam 30 noktaya direkt sefer düzenleyen Pegasus Antalya-Erbil ve Antalya-Beyrut hatlarını uçuş ağına ekledi.

Misafirler, Antalya ile Erbil arasında düzenlenecek seferler için biletlerini 149,99 USD’den başlayan fiyatlarla, Antalya’dan Beyrut’a olan seferler için biletleri 89,99 USD’den başlayan fiyatlarla satın alabilecekler.