Türkiye’nin ilk Patifest’i için Murat Reis Ayvalık’tan özel indirim

Murat Reis Ayvalık, 3-5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Patifest Sokak Hayvanları Festivali’ne katılacak hayvanseverlerin konaklamasında yüzde 40’a varan indirimlerin yanı sıra evcil hayvanlar için de yüzde 30 indirim sağlıyor.

Sokak hayvanları için farkındalığı artırmak ve Ayvalık’ta bulunan Hayvan Tedavi Merkezi’nin iyileştirilmesi ve yeni Muayene/Operasyon Binasına kavuşması için bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Patifest, Sarımsaklı kapalı pazar alanında 3-4-5 Ağustos tarihleri arasında olacak.

Sokak Hayvanları Festivali’nin destekçilerinden biri olarak yer alan Ayvalık’ın en gözde otellerinden Murat Reis Ayvalık, evcil hayvanıyla gelen misafirlerini, özel olarak ayrılmış bungalovlarda ağırlıyor. Misafirler evcil hayvanları ile restoran kısmında kendileri için ayrılmış özel bölümde yemeklerini yiyebilmelerinin yanı sıra denize de girmenin keyfini yaşıyor.

Patifest’e katılacak olan hayvanseverlere konaklamada yüzde 40’a varan indirim sağlayan Murat Reis Ayvalık, aynı tarihler arasında konaklayacak evcil hayvanlar için de gecelik yüzde 30 konaklama indirim sunuyor.

Konserler, seminerler, dans gösterileri gibi birçok etkinliğin gerçekleşeceği Patifest 2018 Ayvalık Sokak Hayvanları Festivali’nde sürpriz konserlerin yanı sıra, sokak hayvanları konulu resim sergisi ve pet video yarışması da yer alıyor.