Fizyopet Köpek Oteli, köpekleri şımartma sözü veriyor

Keyif ve lüksün sadece hayvanseverlerin değil, küçük dostlarımızın da hakkı olduğunu savunan Fizyopet Köpek Oteli, sunduğu özel şampuan, havuz ve jakuzi hizmetiyle köpekleri şımartma sözü veriyor.

Tatilini şehir dışında geçirecek birçok kişi, ulaşım ve konaklama sorunları nedeniyle, yanlarına alamadıkları evcil hayvanlarını emanet edebilecekleri güvenli bir yer arayışında. Sevimli dostlarımıza hak ettikleri ilgi ve konforu, sağlıklı bir ortamda sağlamak amacıyla kurulan Fizyopet, standart bir pet otelinden çok daha fazlasını sunuyor.

KAFESSİZ ODALAR

Aylar boyunca çalışıp, hak ettiği tatili şehir dışında geçirecek olan İstanbullular, hayatlarını paylaştıkları sevimli dostlarını geride bırakırken, hem aileler hem de can dostları için stres dolu günler yaşanabiliyor. Bu zorlu dönemi patili dostlarımız için güvenli, mutlu, aktif ve keyifli hale getirmek için çabalayan Fizyopet Köpek Oteli, kafessiz odaları ve iki büyük yüzme havuzuyla hayvanseverlerin ilk tercihi oluyor.

DÜZENLİ VETERİNER GÖZETİMİ

Deneyimli kadrosu ve yemyeşil tesisiyle İstanbul şehir merkezine sadece 8 km uzaklıkta olan Fizyopet Köpek Oteli, Beykoz Çavuşbaşı ormanı içerisindeki 4 dönümlük arazisinde konaklama hizmeti veriyor.

Düzenli veteriner hekim gözetimi, sınırsız aktivite gibi çeşitli imkanlarla tüm hayvanseverlerin ihtiyaçlarından da fazlasını sunuyor.