Ödül programı Odamigo Club, acentelerin kullanımına açıldı

Odamigo Club, kullanıcısı olan seyahat acentesi çalışanlarını kayıt oluşturdukları andan itibaren ödüllendirmeye başlıyor.

Kurulduğu günden beri acentelerin yanında yol almayı ilke edinen Odamigo geçtiğimiz ay duyurusunu yaptığı, bir ödül programı olan ‘Odamigo Club’ı acentelerin kullanımına açtığı.

Odamigo Ways Rooms’tan yapılan açıklamaya göre Odamigo Club; kullanıcıları olan seyahat acentesi çalışanlarını kayıt oluşturdukları andan itibaren ödüllendirmeye başlarken, devamında yaptıkları her online rezervasyondan, Odamigo sistemleri üzerinden kesecekleri her tren veya uçak biletinden yeniden kazanç sağlamalarını amaçlıyor. Ayrıca bu sisteme üye olan acenteler hediyelerden ve indirimlerden, sadece kendileri için düzenlenen kampanyalardan faydalanabilecekler.

Üyeler, hak edişlerini sistemden puan olarak elde ederken bu puanları nasıl harcayacakları da tamamen kendilerine kalmış durumda. İsterlerse puanları Odamigo Club kartlarına aktarıp anlaşmalı iş yerlerinde (Migros – 5M Migros – Macrocenter – Petrol Ofisi – Kipa) harcamalarında kullanabiliyorlar, isterlerse daha sonraki rezervasyonlarına indirim olarak yansıtabiliyorlar, isterlerse de önümüzdeki günlerde açıklanacak olan listedeki diğer markaların(H&M – Boyner – Adidas vb.) hediye kartları olarak kendilerine posta ile ulaşılmasını sağlıyorlar.

Odamigo Ways Rooms’tan yapılan açıklamada, ilerleyen zamanlarda bu avantajların daha da artacağı vurgulandı.

Siz de bu programın bir parçası olmak ve her işleminizde kazancınızı artırmak istiyorsanız hemen buraya tıklayarak bir hesap oluşturabilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.odamigo.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ODAMİGO SİSTEM ALTYAPISI VE ANLIK CANLI DESTEĞİ İLE FARK YARATIYOR

2011 yılından bu yana Türk seyahat sektörüne turizm-teknoloji alanında hizmet veren Odamigo Ways & Rooms, kurulduğu günden beri acentelerin yanında yol almayı ilke edinmiştir. Sadece TURSAB / KITSAB üyesi seyahat acentelerine hizmet veren, gerçek zamanlı olarak 34’ten fazla tedarikçiden 380 binden fazla otele, 73’ten fazla ülkenin yerel IATA fiyatlarına ulaşım sunan, Türkiye’de temsilciliği (SIP) olmayan hava yolları ve düşük maliyetli hava yolları (LCC) da dahil olmak üzere 900’den fazla hava yoluna ve 20’den fazla ülkede de tren yoluna erişim imkânı sağlayan Odamigo gerek sistem altyapısı gerekse de anlık canlı desteği ile fark yaratmayı başarmıştır.

Odamigo Flights ile biletleyemediğiniz uçuş kalmayacak