‘Kebaba Dair Her Şey’ Elite World Chefs’te

‘Kebaba Dair Her Şey’ 15 Eylül Cumartesi günü saat 14.00–16.00 arası Elite World Europe Hotel’de yer alan The Grill Ocakbaşı’nda düzenlenecek.

Last Updated on 12 Eylül 2018 by Göksal Serdar

Dünya mutfaklarına dair pek çok lezzetin yapımının gerçekleştiği “Elite World Chefs” atölyeleri bu kez Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti kebap yapımı ile lezzet tutkunlarını bir araya getiriyor. 

Türk Mutfağı’nın vazgeçilmezi olan kebap yapımını öğrenmek isteyenler ‘Kebaba Dair Her Şey’ etkinliğinde; şişe kebap saplama, şişlik etlerini soslamanın yanı sıra lavaş, tırnak pide, çiğ köfte ve içli köfte yapımını da öğrenecek. Minimum 6, maksimum 20 kişiden oluşan atölye dersi için rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Rezervasyon için 0212 404 05 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca biletler www.biletix.com adresinden temin edilebiliyor. İki saat sürecek ‘Kebaba Dair Her Şey’ atölyesinin fiyatı ise 59 TL.

Seçkin lezzetler Elite World Chefs’te…

Elite World Hotels, çikolata yapımından pasta süslemeye, et soslama ve pişirme tekniklerinde, pizza ve ekmek yapımına kadar Türk ve Dünya mutfağından birbirinden farklı lezzetleri özel sunumlarıyla misafirleri ve katılımcıları ile buluşturuyor. ‘Elite World Chefs Workshop’ programlarında, günlük ve haftalık olarak hazırlanan menüler ve sertifika programları katılımcılara sunuluyor.

Katılımcılar, Elite World Hotels şefleri ile birlikte hazırladıkları yemekleri dilerlerse workshop boyunca tüketebiliyorlar ya da Elite World Chefs’in temin ettiği ambalajlar ile evlerine götürebiliyorlar. Belirlenen gün ve tarihlerde workshop gruplarına katılan mutfak severler, workshop programları sonunda ‘Elite World Chefs’ tarafından verilen sertifikalarına da kavuşuyorlar.