Biblos Beach Resort Alaçatı, yeni sezona hazır

Biblos Beach Resort Alaçatı

Last Updated on 1 Mayıs 2019 by Yaşar Çelik

Alaçatı’nın masalsı atmosferinde, konuklarına benzersiz bir deneyim sunan BIBLOS Beach Resort Alaçatı, 2019 sezonuna hazır.

İlhamını, yaklaşık 7000 yıl önce Akdeniz’de kültür ve ticaretin odak noktası olan, bölgeye altın çağını yaşatan Fenike’nin başkenti Byblos’tan alan BIBLOS Hotels & Resorts projesi, ilk lokasyonu olan BIBLOS Beach Resort Alaçatı ile sofistike ve rafine tatil destinasyonları arayanlar için cazibe merkezi haline gelen Alaçatı’da konumlanıyor.

EGE’DE BÜYÜLEYİCİ BİR OTEL: BİBLOS BEACH RESORT ALAÇATI

Logosunda dünya tarihine iz bırakan eşsiz bir sembol olan Hippokampi’yi yansıtan ve ismini; bölgeye altın çağını yaşatan Fenike’nin başkenti Byblos’tan alan Biblos Beach Resort Alaçatı, Alaçatı’ya 12 ay boyunca hizmet verecek bir yönetim anlayışı getiriyor.

Hindistan cevizi ağaçlarının içinde saklı avlusundan Alaçatı’ya özgü taş mimarisine, bohem lüks odalarının saf doğal mobilyalarına kadar özgün bir dekorasyon anlayışıyla tasarlanan Biblos, 110 metrekarelik süitleri, her zevke hitap eden odaları ve büyüleyici ortamı ile konfordan ötesini sunuyor.

BIBLOS Beach Resort Alaçatı’da yer alan kişiye özel hizmet anlayışıyla Türkiye’nin ilk lüks termal spa’sı ALATIA SPA, gastronomi tutkunları için bölgenin lezzet öncüsü olmaya aday iddialı mutfağı ile AMANTE Restoran, Alaçatı’nın dünyaca ünlü denizine açılan plajı BIBLOS BEACH CLUB, gün boyu nefis lezzetler sunan Brasserie LE JOUR, çok özel kokteylleriyle adından sıkça söz ettirecek Azure Cocktail Bar unutulmaz hikayeler ve mutlu anlar yaratmak için Ege tutkunlarını bekliyor.