Dedeman otellerinde görev değişimi

Park Dedeman Eskişehir’in hizmete başlamasıyla, Dedeman Otelleri arasında yeni genel müdür atamaları da başladı.

Dedeman Ankara ve Dedeman Bostancı otellerinde 23 yıldır çeşitli pozisyonlarda görev yapan, son olarak Dedeman Tokat Oteli’nin Genel Müdürlük görevine devam eden Tolga Ünal, Park Dedeman Eskişehir Genel Müdürü olarak atandı.

Ünal’dan boşalan Dedeman Tokat Oteli Genel Müdürlüğü’ne ise 11 yıldır Dedeman Antalya, Dedeman Turizm Yönetimi Merkez Ofisi’nde çeşitli pozisyonlarda görev yapan, Park Dedeman Elazığ Oteli’nin Genel Müdürü Serdar Küçükyıldız getirildi.

SERDAR KÜÇÜKYILDIZ

24 yıllık iş deneyimine sahip Serdar Küçükyıldız, Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun. Kariyerine 1994 yılında Club Hotel Attaleia’da başlayan Küçükyıldız, 2008 yılında Dedeman grubuna adımını attı ve Dedeman Hotel Antalya’da Ön Büro Vardiya Şefi olarak göreve başladı.Bu görevi aynı oteldeki Kurumsal Satış Müdürlüğü takip etti. 2013 yılında ise Dedeman Hotels and Resorts International’ın Otelcilik Kurumsal Satış Müdürü oldu. Küçükyıldız, son olarak Park Dedeman Elazığ’ın Genel Müdürü olarak görev aldı.

TOLGA ÜNAL

Tolga Ünal sektörde 25, Dedeman Grubu’nda ise 23 yıllık deneyime sahip. Hacettepe Üniversitesi Turizm-Otelcilik ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun olan Ünal turizm hayatına Sheraton Ankara Oteli’nde başladı. Daha sonra Dedeman Ankara’da sırasıyla Resepsiyon Memuru, Resepsiyon Şefi, Gece Müdürü görevlerini üstlendi. 2004 yılında Radisson Sas Ankara Oteli’nin açılışında Gece Müdürü olarak çalışan Ünal, 2005 yılında Dedeman Grubu’na tekrar dönerek Dedeman Ankara’da Ön Büro Müdürü ve Gelirler Müdürü olarak görev yaptı. 2013 yılında Dedeman Bostancı ve Park Dedeman Bostancı otellerinin açılışında yine Gelirler Müdürü olarak görev alan, geçtiğimiz 2 yılda Dedeman Tokat’ın Genel Müdürü olarak çalışan Ünal son olarakPark Dedeman Eskişehir Genel Müdürü oldu.

Dedeman’ın yeni trend markası için geri sayım!