Güzel bir kış tatili için erken rezervasyon kampanyası

Tatilsepeti.com, kış tatiline hazırlanan seyahat severler için kış erken rezervasyon kampanyasını başlattığını duyurdu.

Bu kış tatilini kayak yaparak, spa’da masaj yaptırarak, termal havuzda yüzerek geçirmek isteyenler, Ekim 2018 tarihi itibariyle başlayan ve Kasım ayı sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında yüzde 45’e varan fiyat indirimlerinden faydalanabilecek.

Kayak – termal – sağlık/spa konseptinde yer alan 200’e yakın tesiste geçerli olacak olan kampanya hakkında konuşan tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, şu açıklamalarda bulundu:

tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz

“Geçtiğimiz yıl tatilsepeti.com’un kış erken rezervasyon kampanyasından 20 bin kişi faydalandı. 2018 yılında indirimli fırsatlara daha yoğun bir ilgi olacak. Bu sene kampanyamıza olan taleplerde yüzde 30 civarında artış bekliyoruz. Kampanyamızda, gecelik kişi başı erken rezervasyon indirimi ile birlikte 54 TL’den başlayıp 640 TL’ye kadar çıkan fiyat aralıkları ile birçok tesis bulunuyor. Bu kapsamda Uludağ, Kartalkaya, Erciyes gibi kayak bölgeleri ile Afyonkarahisar gibi spa/termal kategorisindeki kış destinasyonlarımız öne çıkıyor.”

Kış turizminin en gözde merkezleri

tatilsepeti.com’un verdiği bilgilere göre, kış turizminde en çok kayak, spa ve termal otelleri tercih ediliyor. Kayak severler tatilleri için Uludağ, Kartalkaya, Erciyes, Palandöken ve Sarıkamış illerini öncelikle tercih ederken, Afyonkarahisar, Yalova, Balıkesir, Bolu/Abant gibi destinasyonlar ise spa ve termal otel bölgeleri olarak öne çıkıyor.

Kış Erken Rezervasyon Kampanyası kapsamında gecelik kişi başı fiyatlar, Afyonkarahisar termal bölgesinde 72 TL, Yalova termal bölgesinde 95 TL’den başlıyor. Kayak destinasyonlarında ise başlangıç fiyatları Sarıkamış’ta 90 TL, Uludağ’da 112 TL, Kartalkaya’da 140 TL, Palandöken’de ise 158 TL.

Aralık ayı için geçerli olan bu fiyatların yanı sıra, birçok termal otel hafta içi konaklamalarda ücretsiz geceleme imkanı sunuyor. Erciyes ve Palandöken bölgelerinde ise minimum üç gece konaklayan misafirlere ücretsiz gidiş-dönüş havalimanı transfer hizmeti, Uludağ ve Kartalkaya bölgelerinde ise ulaşımda indirim sağlanıyor. Kampanyalara ek olarak, birçok tesis 0 – 6 yaş veya 0 – 8 yaş grubundan ücret almıyor.

Kış tatili için 10 popüler kayak merkezi