OTSAD’dan TÜRSAB’a teşekkür mesajı

OTSAD, TÜRSAB
OTSAD Başkanı Hüseyin Kırk ve TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya.

OTSAD Başkanı Hüseyin Kırk, 8 Ekim 2018 Pazartesi günü akşamı gerçekleştirdikleri Kuveyt B2B Workshop organizasyonuna katkı ve desteklerinden dolayı Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet N. Ersoy ve TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’ya teşekkür etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), Türk Hava Yolları (THY), Ortadoğu Turizm ve Seyehat Acenteleri Derneği (OTSAD) ve Kuveyt Seyahat Acentaları Birliği (KTTA) organizasyonu ile 8 Ekim 2018 Pazartesi akşamı dünyanın en değerli para birimine sahip olan Kuveyt şehrinde B2B Workshop programı düzenlendi. Körfez ülkeleri arasında en çok seyahat eden ve en çok yatırım yapan Kuveyt halkı ile Türkiye’deki seyahat acentalarını, otelleri ve sağlık turizmi yapan acentaları Kuveyt’te bulunan turizm profesyonelleri ile buluşturan etkinlikle ilgili OTSAD Başkanı Hüseyin Kırk, sosyal medya üzerinden bir teşekkür mesajı yayınladı.

Kuveyt B2B Wokshop oldukça yoğun bir katılımla 08 Ekim 2018 Pazartesi akşamı gerçekleştirildi.

OTSAD Başkanı Hüseyin Kırk mesajında;

“Desteklerinden dolayı; Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet N. Ersoy, Dubai Kültür Ateşesi Sayın Salih Özer, Türsab Başkanı Sayın Firuz Bağlıkaya, Türsab İkinci Başkanı ve Genel Sekreter Sayın  Bedirhan Bayka, Kurumsal ilişkiler Koordinatörü Sayın Levent Demirel teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Kuveyt B2B Wokshop programı Türkiye ile Kuveyt arasındaki turizm ilişkilerinin gelişmesinde önemli rol oynayacak.