Adin Beach Hotel Alanya’ya ‘Yeşil Yıldız’ ödülü

Türkiye’nin helal turizm konseptli tatil oteli olan Adin Beach Hotel Alanya, çevreye yaptığı yaptığı olumlu katkılar sebebiyle Yeşil Yıldız Belgesi almaya hak kazandı.

Adin Beach Hotel Alanya, Sürdürülebilir turizm kapsamında çevreye duyarlılık, çevrenin korunması, çevre bilincinin geliştirilmesi ve turizm tesislerinin çevreye yaptıkları olumlu katkıların teşvik edilmesi amacıyla verilen Yeşil Yıldız Belgesi’nin sahibi oldu.

Adin Beach Hotel Alanya kurulduğu günden bu yana sunduğu sınırsız hizmetle Türkiye’deki helal tatil turizme farklı ve ayrıcalıklı bir anlayış getirirken çevreye sahip çıkması ve de Türkiye’nin önde gelen otellerinden biri olarak öne çıkıyor.

“Doğaya sahip çıkmak en büyük görevimiz”

“Helal turizmin önde gelen otellerinden biri olan Adin Beach Hotel Alanya, sunduğu sınırsız hizmetle birlikte, misafirlerine özgür ve güven dolu bir tatil imkânı sağlıyor. Bunun ile beraber gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için doğaya sahip çıkıyor ve onun korunması için gerekli tüm adımları atıyor” diyen Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Uysal, sözlerine “Adin misafirlerini en iyi şekilde ağırlarken doğanında koruyucusu oluyor ve doğayı da en iyi şekilde ağırlıyor. Doğa bizim mirasımız, ona sahip çıkmak ve korumak da en büyük görevimiz” şeklinde devam ederek doğanın Adin Beach Hotel Alanya için öneminden bahsetti.