Barut Hotels’ten turizm sektörüne yeni bir deneyim!

Türk turizmine değer katan en önemli markalar arasında yer alan Barut Otelleri, 1971 yılından bu yana biriktirdiği eşsiz deneyimini aktardığı yeni segmenti Barut Collection’ı tanıttı.

Barut Otelleri, Barut Collection kapsamında hizmet verecek ‘Barut Acanthus Cennet’, ‘Barut Arum’, ‘Barut Lara’ ve ‘Barut Kemer’ otelleri ile 1 Nisan 2019’dan itibaren turizm sektörüne yepyeni bir hizmet anlayışı sunmaya hazırlanıyor.

Barut Otelleri yeni segmenti Barut Collection’ı Barut Lara’da gerçekleştirdiği lansmanda, yurt içinden ve yurt dışından önemli sektör temsilcilerine tanıttı. Barut Collection için hazırlanan ve gecede turizm profesyonellerinin beğenisine sunulan Barut Collection tanıtım filminin ödüllü yönetmeni Dağhan Celayir, filmi Barut Otelleri Yönetim Kurulu ile birlikte izledi.

Beklentilerin ötesine geçerek, hizmet anlayışını özgün, şık ve ayrıcalıklı bir tarzla misafirlerine sunan Barut Otelleri, “Stylish-All” konseptiyle hizmet veren “Barut Acanthus& Cennet”, “Barut Arum”, “Barut Lara” ve “Barut Kemer” otellerini “BARUT COLLECTION” segmenti altında topladı. Barut Otelleri Barut Collection lansmanında, dünyaca ünlü, köklü turizm gruplarının üst düzey yönetici ve yetkilileri ile yurt içinden ve yurt dışından önemli basın mensuplarını Barut Lara’da bir araya getirdi. Türkiye, İngiltere, Almanya, Rusya, Hollanda başta olmak üzere farklı ülkelerden lansmana katılan gazeteciler konaklamaları süresince Barut Collection ayrıcalıklarını deneyimleme imkânı buldu.

Barut Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut

“Yaklaşık 50 yıldır Türk turizmine hizmet ediyoruz”

Lansmanda açıklamalarda bulunan Barut Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Barut, “1971 yılında, Ali İhsan Barut’un girişimleri ve vizyon sahibi yaklaşımı ile temelleri atılan Barut Otelleri olarak, üç binin üzerinde çalışanımız ve on bin yatak kapasitemiz ile yaklaşık 50 yıldır Türk turizmine hizmet ediyoruz. Otellerimizde yıllık yaklaşık 280 bin misafir ağırlıyoruz. Mayıs 2019’da, Fethiye’de açılacak 13. tesisimizin ardından, “mutlu çalışan – mutlu misafir” felsefemizden ödün vermeden, yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Türk turizmine yenilikler getirme misyonu ile hareket eden Barut Otelleri olarak, sektörümüze Barut Collection’ı kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu yeni yaklaşım ve hizmet anlayışının Türk turizmine hayırlı olmasını dilerim’’ dedi.

Basın mensupları için hazırlanan programda SPA ve Wellness’a ek olarak A’La Carte restoran ve diğer lezzet noktalarındaki tatların peş peşe deneyimlendiği ‘Gourmet Safari’ ile farklı bir gastronomi deneyimi sunuldu. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ‘’2018’in Antalya’da Perge Yılı’ ilan edilmesi nedeniyle basın mensupları için Perge Antik Kentinde özel rehberli tur düzenlendi.