Öger Tours’da 2019’un şifresi ’50’

Son Güncelleme Tarihi

Seyahat sektöründe neredeyse yarım asırdır hep ilkler arasında yer alan Öger Tours, işte bu özel yılı için yeni turlar ve özel aksiyonlara hazırlanıyor.

1969 yılında duayen turizmci Vural Öger’in kurduğu Öger Tours, Türk turizminin en vazgeçilmez misafirleri olan Almanları ülkemizle tanıştıran bir şirket. Hatırlarsanız Öger Tours, geçtiğimiz yıllarda Avrupa seyahat pazarının ikinci büyük grubu Thomas Cook’a satılmıştı. Halen Türkiye spesiyalisti tur operatörü olarak hizmet veren Hamburg merkezli Öger Tours, 50. yılını devirmek için gün sayıyor.

Öger Tours Genel Müdürü Songül Göktaş Rosati’nin verdiği bilgiye göre bu dev şirket, 50. yaş kutlamaları kapsamında hem meslektaşlarına hem de müşterilerine ‘teşekkür’ için sürprizler yapacak. ’50’ numara bu sürprizlerin merkezini oluşturacak. Örneğin Türkiye’deki sahillerden seçtikleri özel bir otelde 50 gün boyunca yüzde 50 oranında erken rezervasyon indirimi sunacak olan Öger Tours, 2019 takviminde 50. haftaya gelindiğinde ise çocuklara özel tesislerde 50 Euro’luk sabit fiyat uygulayacak. 2019’un sonuncu ayında da web sayfası üzerinden 50 Euro değerinde seyahat kuponları ve ikramiyeler için çekilişler yapacak olan Öger Tours, Alman ailelere, uzun konaklamalı misafirlere ve acentelerine başka aksiyonlar da planlıyor.

Öte yandan 50. yıla özel ülkemizin en coşkulu şehirlerinin en güzel manzaraları tek turda birleştirlecek. İstanbul’dan Safranbolu’ya uzanan bu turun bir sonraki durağı Ankara olacak. Kapadokya ile devam eden turun son durağı da Antalya. İsteyenler burada kalıp deniz tatili de yapabilecek. (PARA dergisi)

Öger Tours, Türkiye’deki hedeflerini ve iki yeni otelini anlatıyor