Park Dedeman Eskişehir’den yüksek hızlı tren avantajı

Dedeman Park Eskişehir, iç turizmin en önemli rotalarından birinde daha hizmet kalitesi, konfor ve misafirperverliğini sunmaya başladı.

Turizmin yükselen değeri Eskişehir’de yer alan Park Dedeman Eskişehir oteli, yüksek hızlı tren ile gelecek misafirleri için bilet tutarı kadar indirim yapıyor.

Türk turizminin lider markalarından Dedeman Otelleri okulların sömestr tatiline girmeye hazırlandığı bugünlerde yaptığı kampanyalarla misafirlerini sevindiriyor. Geçtiğimiz aylarda Eskişehir’in tarihi semti Odun Pazarı’nda 17. otelini hizmete açan Park Dedeman Eskişehir, tatil süresince yüksek hızlı trenle Eskişehir’e yapılacak yolculuklarda bilet tutarı kadar ücreti konaklama ücretinden düşüyor.

Dedeman Oteller Genel Müdürü Emrullah Akçakaya

Turizm konusunda yüksek potansiyel taşıyan Eskişehir’e katkı sunmak istediklerini belirten Dedeman Oteller Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, “Eskişehir’in en kıymetli lokasyonlarından Odunpazarı mevkiinde yer alan otelimizle bölgenin turizm alanında tanınması için çalışıyoruz. Yaptığımız çalışma ve yatırımların da katkısıyla Eskişehir’de konaklama sektörüne yönelik talep ve geceleme rakamlarının yükseliş trendi yakaladığını görmek sevindirici. Bu durumun daha da güçlenmesi için seyahatlerinde Yüksek Hızlı Tren seçen misafirlerimizin yolculuk ücretlerini Dedeman Otelleri olarak karşılıyoruz. Bu noktada otelimizde en az iki gece konaklayacak misafirlerimizin biletlerini görevli arkadaşlarımıza ibraz etmeleri yeterli. Türkiye’nin önemli turizm değerlerinden biri olan Dedeman Otelleri bundan sonra da çalışmalarına devam ederek ülkemiz turizm ekosistemine yüksek katma değer yaratmaya devam edecektir” dedi.