Argos in Cappadocia’ya 5 ödül birden

argos in Cappadocia, dünya çapındaki en iyi otel ve konaklama kuruluşlarını belirleyen International Hotel Awards’ın (Uluslararası Otel Ödülleri) Londra’da gerçekleştirilen töreninden ödüllerle döndü.

argos in Cappadocia; “Best Sustainable Hotel” kategorisinde Avrupa ve Türkiye birincisi, “Best Classic/Heritage Hotel” kategorilerinde Uluslararası, Avrupa ve Türkiye birincilik ödülleriyle 5 farklı kategoride ödüle layık görüldü.

İÇİNDEN KÖY GEÇEN OTEL

Doğuş Turizm otellerinden ve Türkiye’nin “içinden köy geçen oteli” argos in Cappadocia, aldığı küresel çapta ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor. Dünyanın en iyilerini belirleyen ve küresel turizm endüstrisinin önemli etkinliklerinden biri olan The International Hotel Awards (Uluslararası Otel Ödülleri), Londra’da gerçekleştirilen ödül töreniyle sahiplerini buldu. argos in Cappadocia, ‘Best Sustainable Hotel’ kategorisinde Avrupa ve Türkiye birinciliği, ‘Best Classic/Heritage Hotel’ kategorilerinde ise Uluslararası, Avrupa ve Türkiye birincilikleriyle 5 ayrı ödülün sahibi oldu.

5 YILDIZLI OTEL DERECELENDİRME STANDARDINI BELİRLEYEN TEK ORGANİZASYON

Dünya çapındaki en iyi otel ve konaklama kuruluşlarının belirlendiği Uluslararası Otel Ödülleri, uluslararası 5 yıldızlı otel derecelendirme standardını belirleyen tek organizasyon. Uluslararası Otel Ödülleri, küresel konaklama endüstrisinin çok çeşitli alanlarında mükemmelliği belirlemek, vurgulamak ve ödüllendirmek için düzenleniyor. Otellerin, büyüklükleri göz önünde bulundurularak, özellikleri ve kategorilerine göre sınıflandırılmasına ek olarak ödüller en iyi otel mimarisi, en iyi otel inşaatı, en iyi otel iç mimarisi, en iyi otel pazarlaması ve en iyi otel web sayfası alanlarında da sınıflandırılıyor.