Barış Türer’e “Yılın En İyi Turizm Yöneticisi” ödülü

INTHA Başkanı Barış Türer Yılın En İyi Turizm Yöneticisi ödülünün sahibi oldu.

Last Updated on 22 Aralık 2018 by Yaşar Çelik

4. KKTC – Türkiye Yılın En İyileri Ödülleri, 20 Aralık perşembe gecesi MKM de düzenlenen muhteşem ödül töreni ile sahiplerini buldu.

KKTC Himayelerinde CY Group tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen, 70 farklı kategoride iş ve sanat dünyasının en iyilerine takdim edilen ödül gecesinde; Uluslararası Otelciler Derneği Genel Başkanı Barış Türer, “Yılın En İyi Turizm Yöneticisi” kategorisinde KKTC Kültür ve Turizm Bakanlığının gösterdiği adaylar arasından 2018’in en iyisi olarak belirlenerek ödüle layık görüldü.

Uluslararası Otelciler Derneği Genel Başkanı Barış Türer, 20 Aralık Perşembe akşamı düzenlenen 4. KKTC – Türkiye Yılın En İyileri Ödülleri kapsamında “Yılın En İyi Turizm Yöneticisi” ödülünü layık görüldü.

Başkan Türer ödülünü alırken yaptığı konuşmasında şunları söyledi;

“Öncelikle Yavru Vatanımız Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Himayelerinde gerçekleşen bu özel gece de emeği olan tüm paydaşlara teşekkür ederim.

27 Mayıs 2015 Günü “Biz Birlikte Güçlüyüz” motto’su ile çıkmış olduğumuz STK yolculuğunda bugün geldiğimiz nokta üretmiş olduğumuz fayda ile paralel olarak bizleri de ziyadesiyle memnun etmekte.

Bugün, Uluslararası Otelciler Derneği Genel Başkanı olarak “Türkiye’nin En İyi Turizm Yöneticisi” ödülü almam da emeği ve desteği olan tüm yönetim kurulu üyesi dostlarıma, iş ortaklarımıza ve aileme çok teşekkür ediyorum.”