Tünel Buselik hizmete açıldı

Geleneksel lezzetleri modern sunumuyla birleştiren Buselik, ikinci şubesiyle Tünel Residence Teras’ta hizmet vermeye başladı.

Buselik, mevsimine göre kullanılan yöresel lezzetleri, fark yaratan özgün mezeleri ve güler yüzlü servisi ile eski meyhane kültürüne modern bir bakış açısı kazandırıyor. Özenli sunumlarıyla öne çıkan Buselik; müdavimlerine keyifli sohbetlerin eksik olmadığı, lezzet dolu sofralar vadediyor.

Lezzetli ve özgün tariflerle oluşturulmuş menüsü, klasik meyhane konseptini modern dokunuşlarla harmanlayan atmosferi ve kendine has tarzıyla kısa süre içerisinde kendi müdavimlerini oluşturan Buselik, İstanbul’daki şubesine bir yenisini daha ekledi. Artık Buselik müdavimleri İstanbul’un unutulmaz semtleri arasında yer alan Tünel’de de Buselik lezzetlerini tadabilecekler. Haliç’ten Sultanahmet’e uzanan panoramik tarihi yarım ada manzarasıyla sofralara eşlik eden Tünel Buselik, akşamları Galata’nın ışıkları eşliğinde birbirinden keyifli anlara ev sahipliği yapacak.

Şık sofralar, özel tatlar

Buselik, klasik ve tanıdık tatlara farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak geleneksel lezzetleri bambaşka bir boyuta taşıyor. Menüsüyle misafirlerine farklı bir deneyim sunan meyhanede hazırlanan şık sofralar, usta şeflerin tarifleriyle renkleniyor. Geleneksel Türk ve Ege tatlarını kendine has bir şekilde yorumlayan Buselik’in menüsünde badem ve fıstıklı Girit ezmesinden fırında otlu levreğe, güveçte yaprak ciğerden pastırmalı sıcak humusa, sıcak ot kavurmadan İzmir tulum peynirli köz patlıcan güvece birbirinden özel lezzetler bulunuyor. Buselik’in menüsünü unutulmaz kılan tatlar bunlarla sınırlı değil. Yalnızca en iyi ve en taze malzemeler kullanılarak hazırlanan vişneli pancar, ceviz ve kaymak, topik, güveçte kokoreç, karides saganaki, tahin helvalı katmer ve keçi sütü dondurması menünün öne çıkan lezzetleri arasında yer alıyor.

En keyifli sohbetler

Lezzetli yemeklerin çok ötesinde, herkesi kucaklayan bir meyhane yaratmak için yola çıkan Buselik; İstanbul’un en nadide manzaraları eşliğinde, eşsiz menüsü ve dekorasyonu ile özel bir deneyim sunuyor. Tünel Residence Teras’da yer alan meyhane, kendine has dili, sıcak ortamı ve özenli sunumları ile en lezzetli akşam yemeklerinden, iş çıkışı sohbetlerine tüm keyifli anların vazgeçilmezi oluyor. İstanbul’un eşsiz tarihi yarım ada manzarasını ön plana çıkaran sade ve şık dekorasyonu ile dikkat çeken Tünel Buselik, en dostane muhabbetlerin adresi oluyor.

Tünel Buselik haftanın her günü saat 16.00-01.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: Tünel Buselik (0212) 292 10 02