Önce Türkiye’yi Keşfet

Türkiye’nin tatil ve konaklama rehberi neredekal.com, yakın zamanda başlattığı “Önce Türkiye’yi Keşfet” kampanyası ile insanları harekete geçirmeyi ve bu slogan altında birleşen bir topluluk yaratmayı hedefliyor.

2017 yılının Mayıs ayında “Bu Yerlerin Nerede Olduğunu Tahmin Edebilecek Misiniz?” başlıklı bir video ve #öncetürkiyeyikeşfet hashtagiyle tüm sosyal medya kanallarında 5 milyondan fazla insana ulaşan neredekal.com, ülkemiz coğrafyasının yeterince tanınmayan bakir kalmış bölgelerinin bilinir hale gelmesinde vesile oldu.

2007 yılından beri bölgesel tanıtımların önemini göz önünde bulundurarak hareket eden neredekal.com, Datça’da Palamutbükü, Marmaris’te Kızkumu, Bodrum’da Mazı ve daha nice keşfedilmemiş bölgelerin tanıtımlarına ağırlık vererek, bugün yürüttüğü projeyi çoktan desteklemeye başlamıştı.

Bu çerçevede “‘Önce Türkiye’yi Keşfet’ derken, keşfetmenin evrensel bir aktivite olduğunun da farkındalığıyla hareket ediyoruz” diyen neredekal.com, keşfetmeye önce yaşadığın yerden başlamanın, önce kendi özünü öğrenmenin ve dünyayla bir kıyas yapmadan önce kendi ülkeni iyice tanımanın gerekliliğinin altını çiziyor.

Bizde turizmgunlugu.com ailesi olarak neredekal.com’un bu çağrısına destek vererek herkesi “Önce Türkİye’yi Keşfet”meye davet ediyoruz.